• $9,548
  • €11,0882
  • 550.002
  • 1509.2
12 Ekim 2021 Salı 15:58 | Son Güncelleme:

Kibariye'nin para ödemediğini iddia eden kuaför konuştu

Kibariye'nin para ödemediğini iddia eden kuaför konuştu

Ünlü şarkıcı Kibariye, geçtiğimiz günlerde Kadıköy'deki bir kuaförde kaynak saç işlemi yaptırdı. İddialara göre Kibariye, 4 bin 200 lira değerindeki işlem için herhangi bir ücret ödemedi. Kuaförün sahibi katıldığı canlı yayında dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Kibariye özel hayatı ile gündeme gelmeye devam ediyor. 4 bin 200 lira tutarında kaynak saç işlemi yaptıran ünlü şarkıcının ücreti ödemeden eşi Ali Küçükbalçık ile kuaförden ayrıldığı iddia edildi.

İşletme yöneticisi Kemal Bamdelen, 2. Sayfa programına telefonla bağlanarak yaşananları şu sözlerle anlattı:

"Kibariye hanım geldi, saçlarını yaptıracağını söyledi, biz de yaptık. Buradan mutlu bir şekilde ayrıldı, kendisi de söylüyor...

Parayı vermeden gittiler, burada bir arkadaş bıraktılar rehin olarak 4-5 saat durdu dükkânda parayı ödemediler... Ali bey 'parayı medya danışmanıma verdim' dedi. Medya danışmanına sordum 'kimse para vermedi' dedi. 'Biri yalan söylüyor ama hanginiz' deyip Ali beyi tekrar aradım.

Ali Bey '4200 TL değil de bunu reklam karşılığı yapalım' teklifinde bulundu. Ben de 'en başından söyledim size böyle bir çalışmamız yok. Bizim böyle bir reklama da ihtiyacımız yok' cevabını verdim. 'O zaman yarısını vereyim' dedi. Ben de kendilerini medyaya vereceğimi söyledim. Bence bu olaylardan Kibariye hanımın haberi yoktu sonradan öğrenmiş olabilir. Bu işleri organize den eşi Ali beydir. Bu olay duyulduktan sonra çok sayıda mağdur ulaştı. Çok problem yaşamışlar. Biz Kibariye hanım için dükkanı 5-6 saat kapattık. Mağduriyetimizin giderilmesini istiyoruz."

<p>Gençler nöbet tutuyor. Sürücüleri  uyarıyorlar. İstanbul Arnavutköy'de uçuran kasis sürücülere zo

Arnavutköy'de uçuran kasis

Kepçe ile yol kapatıp drift yaptılar

Muğla'daki fosil alanında yeni buluntulara ulaşıldı

''UÇBEY''in ilk kez kullanıldığı operasyonda gri listedeki terörist vuruldu