• $8,058
  • €9,6752
  • 460.376
  • 1408.14
25 Mart 2021 Perşembe 10:42 | Son Güncelleme:

Pandemi nedeniyle ertelenmişti… İdo Tatlıses'in nişanlısı Yasemin Şefkatli düğün tarihini açıkladı!

Pandemi nedeniyle ertelenmişti… İdo Tatlıses'in nişanlısı Yasemin Şefkatli düğün tarihini açıkladı!

İdo Tatlıses ile olan ilişkisini bir adım öteye taşıyarak evlilik için ilk adımı atan Yasemin Şefkatli, koronavirüs pandemisi nedeniyle düğünü ertelediklerini açıklamıştı. Mert Vidinli'nin YouTube'da yayınlanan programına konuk olan Yasemin Şefkatli, düğün tarihini açıkladı. Yasemin Şefkatli, 'Mayıs sonu evleniyoruz. Şahitler aile büyüklerimiz. Bir otelde 50 kişilik tören olacak. Gelinliğim hazır' dedi.

İbrahim Tatlıses'in oğlu İdo Tatlıses uzun zamandır aşk yaşadığı Yasemin Şefkatli ile ilişkisini evliliğe bir adım daha yaklaştırmak adına geçtiğimiz aylarda nişan yaptı. Aile arasında gerçekleştirilen törene İbrahim Tatlıses, Derya Tuna ve Yasemin Şefkatli'nin ailesi katıldı.

Koronavirüs pandemisi nedeniyle düğünü erteleyen ünlü çiftten Yasemin Şefkatli, Mert Vidinli'nin YouTube programına konuk oldu. Dikkat çeken açıklamalarda bulunan Yasemin Şefkatli, düğün bombasını patlattı.

Yasemin Şefkatli, 'Mayıs sonu evleniyoruz. Şahitler aile büyüklerimiz. Bir otelde 50 kişilik tören olacak. Gelinliğim hazır' dedi.

<h3>TÜRKİYE DEAŞ İLE MÜCADELE KAPSAMINDA BAŞİKA'DA</h3><p>Başika'daki Türk Üssü'ne en son yapılan sa

Başika Saldırısı: Irak'ta neler oluyor?

Fenerbahçe, Medipol Başakşehir maçı hazırlıklarını sürdürdü

Amerikalı Rapçi Kanye West'in ayakkabısı 2 milyon dolardan satışa çıktı

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, KKTC'de