• $8,4705
  • €10,2921
  • 501.151
  • 1441.33
19 Nisan 2021 Pazartesi 17:53 | Son Güncelleme:

Pandemi döneminde çekmişlerdi... Feyza Aktan ve Özcan Deniz'in şiddet sahneleri dikkat çekti

Pandemi döneminde çekmişlerdi... Feyza Aktan ve Özcan Deniz'in şiddet sahneleri dikkat çekti

Ünlü oyuncu ve sanatçı Özcan Deniz'in kaleme alıp yönetmenliğini üstlendiği Senkron dizisi izleyici ile buluştu. Pandemi döneminde Feyza Aktan ile çekimlerini gerçekleştirdiği Senkron dizisindeki şiddet sahneleri dikkat çekti. Feyza Aktan eski eşi Özcan Deniz tarafından şiddet gördüğü iddiası ile davalık olmuştu.

2018 yılında evlenip oğulları Kuzey'i kucaklarına almalarının ardından 15 ay evli kalan Özcan Deniz ve Feyza Aktan boşanma kararı aldı. Yollarını ayıran ikili oğulları için karantina günlerini birlikte geçirdi. Pandemi sürecinde dizi çeken Özcan Deniz eski eşi Feyza Aktan'a başrol olarak yer verdi. Gain'de yayınlanan Senkron adlı dizinin gerçek hayatla benzerlikleri izleyiciyi şaşırtırken Özcan Deniz ve Feyza Aktan'ın şiddet sahneleri dikkat çekti.

Senkron'da Feyza Aktan eşinden şiddet gören Mina karakterine hayat verirken Özcan Deniz'de velayet davası açan Sedat karakteri ile izleyici karşısına çıkıyor.

Sedat, Mina'nın 'Bana şiddet uyguluyorsun. Artık psikolojim kaldırmıyor. Psikolojik sorunların var. 'Git tedavi ol' diyorum ama bunu umursamıyorsun' sözlerini duymazdan gelerek eşini öldürüyor.

Dizideki velayet konusu ve Feyza Aktan'ın 'Özcan Deniz bana şiddet uyguluyor' iddiasının benzerliği izleyenlerin dikkatinden kaçmadı.

SENKRON DİZİ KONUSU

Türk yapımı olan dizi, bir çiftin hayatında değişen sıra dışı olayları konu alıyor. Distopik bir evrende geçen senkron dizisi hiç ummadıkları bir zamanda paralel evrene geçiş yapan ikiliyi anlatıyor. İkilinin başından geçenler gerginliğe sebep oluyor.

Gerçek hayatta da merak edilen varlığından habersiz olduğumuz paralel evren dizi de hakimiyetini alırken kafalarda soru işaretlerini arttırıyor. Çifti bu kadar ele alan paralel evren yoksa seyircileri daha da korkması için bir neden olabilir mi?

SENKRON DİZİSİ OYUNCULARI

Senkron dizisi oyuncu kadrosunda, Özcan Deniz, Feyza Aktan, Cansel Elçin, Uygar Özçelik, Zeynep Tuğçe Bayat, Kuzey Deniz, Emre Akkuş, Melis Gürhan, Semra Dinçer ve Mazlum Kiper gibi isimler yer alıyor.

<p>İçişleri Bakanlığı, valiliklere 'Kademeli Normalleşme Tedbirleri' konulu genelge gönderdi. Detayl

Kademeli normalleşme süreci başlıyor

Yer siyah, gök beyaz; şampiyon Beşiktaş!

Filistinlilerin evleri yerle bir oldu

Milli Eğitim Bakanı Selçuk, emekli öğretmenlerle çevrim içi bayramlaştı