• $8,1196
  • €9,7798
  • 464.184
  • 1365.27
26 Temmuz 2020 Pazar 11:30 | Son Güncelleme:

Özlem Yıldız kaç yaşında ve nereli?

Özlem Yıldız kaç yaşında ve nereli"

Özlem Yıldız Magazin D programına konuk oldu. Ünlü santçı, 90'lı yıllarda Mehmet Ali Erbil'in sunduğu Çarkıfelek yarışmasında hosteslik yapmıştı. Aynı zamanda 2011 yılında TV 8 ekranlarında yer alan 'Aklımıza Takıldı' ve 'Her Şey Dahil' programlarını sunmuştu. Özlem Yıldız yaşına rağmen oldukça genç görüntüsüyle kendisine hayran bıraktırıyor.

Özlem Yıldız Magazin D programına konuk oldu. Bir dönem Mehmet Ali Erbil ile nişanlı olan Özlem Yıldız, 2000 yılında yine Mehmet Ali Erbil ve Okan Bayülgen ile "Hemşo" filminde başrolde yer almıştı. ATV'nin güzellik yarışmasında dereceye girememiş fakat, ATV'de açılacak müzik kanalı için teklif almıştı.

ÖZLEM YILDIZ KİMDİR?

Özlem Yıldız, 13 Aralık 1980 yılında Antalya'da doğmuştur. İstanbul Suadiye Lisesi'nde okuyan Yıldız'ın Sinem adında bir kız kardeşi de vardır. Babası Ertuğrul Yıldız bir tekstil şirketinin satış müdürü, anne Sevgi Yıldız ise ECA'dan emekli ev kadınıdır.

Özlem Yıldız, 1996 yılında ATV'nin Güzellik Yarışması'nda dereceye giremedi ancak güzellik yarışmasından sonra ATV’de açılacak olan bir müzik kanalı için teklif aldı.

1995 yılında VJ’lik yapmaya başladı. 1-1,5 sene kadar VJ’lik yaptıktan sonra, Genç TV’ye geçti. O dönemde Mehmet Ali Erbil’in sunduğu Çarkıfelek programı yeni başlamıştı, oradan bir teklif aldı.

90'lı yılların sonunda Çarkıfelek’te hostes olarak çalışırken daha çok insan tarafından tanınmaya başladı. Daha sonra Mehmet Ali Erbil ile nişanlandı. Ancak bir süre sonra araları açılarak nişan bozuldu.

Sonrasında 90lı yıllarda Kuşum Aydın ile birlikte sabah programı Sabah Şekerleri’ni sundu. Daha sonra Pazar Sürprizi programını sunmaya başladı.

Nazara çok inanan Özlem Yıldız’a babaannesi devamlı kurşun döküyor ve boynunda onu koruduğuna inandığı bir dua taşıyor.

Özlem Yıldız, 2000 yılında da Mehmet Ali Erbil ve Okan Bayülgen'in başrolde oynadığı Hemşo filminde Marianna rolünü oynadı.

Özlem Yıldız, 2005 yılında Armatör Sinan Serter ile evlendi. Evlendikten sonrada 3-4 sene televizyon programlarına ara verdi. 2006 yılında Demir adında bir oğlu oldu. Özlem Yıldız, 2011 yılında TV8’de hafta içi her hün “Aklımıza Takıldı” programını sundu. “Her Şey Dahil” programını sundu.

<p>İstanbul'da MİT ve emniyetin terör örgütü DEAŞ'a yönelik düzenlendiği operasyonda saldırı hazırlı

MİT ve emniyetten DEAŞ operasyonu: Saldırı hazırlığında gözaltına alındılar

EURO 2020 kupası Roma'da sergilendi

Devrilen tırın altında kalarak alev alan otomobilin sürücüsü hayatını kaybetti

Aksaray'daki gizemli yer altı şehri ziyaretçileri kendine hayran bırakıyor