• $7,4986
  • €9,0553
  • 441.809
  • 1553.63
18 Ağustos 2020 Salı 12:34 | Son Güncelleme:

Özge Yağız'la dizi aşkı gerçek olan Gökberk Demirci aileye girdi!

Özge Yağız'la dizi aşkı gerçek olan Gökberk Demirci aileye girdi!

Kanal 7'nin reyting rekorları kıran dizisi Yemin'de iki aşığı canlandıran Özge Yağız ile Gökberk Demirci ilişkilerini artık gizlemiyor. Bir süredir birlikte olan ikiliden Gökberk Demirci, Yağız ailesine girdi.

Özge Yağız ve Gökberk Demirci'nin başrollerini paylaştığı Yemin dizisi iki sezondur reyting rekorları kırmaya devam ediyor. Reyhan ve Emir'in aşkını anlatan dizi geçen aylarda final yapmış, dizinin Reyhan'ı Özge Yağız ise projeye veda etmişti.

DİZİ AŞKI GERÇEK OLDU

Son günlerde Özge Yağız ve Gökberk Demirci'nin gerçek hayatta da birlikte olduğu konuşuluyordu. Sosyal medyada birbirlerinin her fotoğrafını beğenen ve yorum yapan çift, bu hamleleriyle aşkı ele verdi, gizleme gereği duymadı. Zaman zaman birlikte çekildikleri kareyi Instagram hesabından güzel oyuncu, rol arkadaşına olan aşkını haykırmıştı.

AİLEYE GİRDİ

Son olarak Gökberk Demirci'nin paylaşımındaki bir detay ilişkinin boyutunu gözler önüne serdi. Demirci'nin son paylaşımına Özge Yağız'ın annesi Filiz Yağız'ın, "Can oğul" mesajını yazdığı görüldü. Güzel oyuncunun annesinin bu hamlesi, "Gökberk aileye girdi" dedirtti.

İLİŞKİLERİ YÜZÜNDEN Mİ DİZİDEN AYRILDI?

Öte yandan Özge Yağız'ın neden Yemin dizisine veda ettiği merak edilmeye devam ediyor. Son olarak ortaya atılan bir iddiaya göre Özge Yağız, Gökberk Demirci ile aşk yaşadığı için Yemin dizisinden ayrılmayı tercih etti. İkilinin aynı projede yer almak istemediği öne sürüldü.

<p>Peki, 65 yaş ve engelli maaşlarına ne kadar zam yapıldı? Çalışma hayatı ne zaman normale dönecek?

65 yaş ve engelli maaşlarına ne kadar zam yapıldı?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Haftanın yalanları

Karadeniz somonuna Japon ilgisi! Önce Vietnam'a, oradan Japonya'ya gidiyor