• $8,3672
  • €10,234
  • 502.297
  • 1459.57
18 Nisan 2021 Pazar 12:07 | Son Güncelleme:

Özge Yağız'dan dikkat çeken açıklama... Gökberk Demirci'yi yeni partnerinden kıskandı mı?

Özge Yağız'dan dikkat çeken açıklama... Gökberk Demirci'yi yeni partnerinden kıskandı mı"

Kanal 7'de ekrana getirilen Yemin dizisinde sevgilisi Gökberk Demirci ile başrolleri paylaşmasının ardından yıldızı parlayan Özge Yağız, verdiği röportajda dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Yemin dizisinden ayrılık Sol Yanım'da rol alan Özge Yağız, Gökberk Demirci'yi yeni partnerinden kıskanıp kıskanmadığı yönünde sorulan soruya samimi bir şekilde cevap verdi. Yağız, yapı olarak kıskanç olmadığını ifade etti.

Yemin dizisindeki başarılı oyunculuk performansı ile adından söz ettiren Özge Yağız, Sol Yanım dizisinde başrol olarak yoluna devam etti. Sevgilisi Gökberk Demirci ile yolları ayrılmış olan Özge Yağız, TV100'e verdiği röportajda çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Sevgilisi Gökberk Demirci ile yeni bir projede tekrardan yer almayı istediğini söyleyen Yağız, 'Böyle bir teklif gelmedi. Kendisi gerçekten çok çok iyi bir partner. Bir oyuncunun sahip olabileceği çok iyi özelliklere sahip. O yüzden tabii ki de onunla çalışmayı çok isterim. İnşallah yollarımız tekrardan kesişir' ifadelerini kullandı.

KISKANÇLIK AÇIKLAMASI

'Siz diziden ayrıldıktan sonra Gökberk beyin yeni bir partneri oldu. Kıskançlık oldu mu?' sorusuna yanıt veren Özge Yağız, şunları söyledi:

'İş konusunda hiç o tarz şeyler yaşamadık çok şükür diyeyim. Şimdilik öyle bir şey yok, olacağını da düşünmüyorum. Çünkü, o yapıda insanlar değiliz biz ve daha bunları yaşamadan önce bile bu olayların muhabbetini yapan iki oyuncuyduk. Kendi aramızda hep konuşurduk.'

<p>Milli Savunma Bakanlığı, teröristler için hazırlanan yeni görüntüleri sosyal medya hesaplarından

Sofi Nurettin vuruldu... ABD'ye hangi mesajlar verildi?

Siyah-beyaz mutluluk... Beşiktaş'ta kupa sevinci

İstanbul'da kısıtlama öncesi trafik yoğunluğu yaşandı

Rus donanmasına ait savaş gemisi İstanbul Boğazı'ndan geçti