• $8,7154
  • €10,3995
  • 496.901
  • 1414.15
29 Haziran 2020 Pazartesi 17:15 | Son Güncelleme:

Özge Yağız 'Yemin' dizisinden Gökberk Demirci yüzünden mi ayrıldı?

Özge Yağız 'Yemin' dizisinden Gökberk Demirci yüzünden mi ayrıldı"

Kanal 7'nin sevilen dizisi Yemin, geçen haftalarda sezon finali yaparak ekranlara veda etti. Dizinin başrollerinden Özge Yağız ise ekipten ayrıldı. Gökberk Demirci'yle aşk yaşadığı iddia edilen Yağız hakkında şaşırtan bir iddia ortaya atıldı.

Özge Yağız ve Gökberk Demirci'nin başrollerini paylaştığı Yemin dizisi iki sezondur reyting rekorları kırmaya devam ediyor. Reyhan ve Emir'in aşkını anlatan dizi geçen aylarda final yapmış, dizinin Reyhan'ı Özge Yağız ise projeye veda etmişti.

AŞK GERÇEK Mİ OLDU

Dizide iki aşığı canlandıran Özge Yağız ve Gökberk Demirci'nin gerçek hayatta da birlikte olduğu iddia edildi. Ayrıca sosyal medyada birbirlerinin her fotoğrafını beğenen ve yorum yapan çift, bu dedikoduları alevlendirdi.

İLİŞKİLERİ YÜZÜNDEN Mİ DİZİDEN AYRILDI?

Hem dizi hem özel hayat yolunda giderken Özge Yağız'ın neden projeye veda ettiği ise kafaları kurcalamaya devam ediyor. Son olarak ortaya atılan bir iddiaya göre Özge Yağız, Gökberk Demirci ile aşk yaşadığı için Yemin dizisinden ayrılmayı tercih etti. İkilinin aynı projede yer almak istemediği öne sürüldü.

YEMİN DÜNYAYA YAYILIYOR!

Öte yandan Eccho Rights firması tarafından yurt dışı dağıtımı yapılan Yemin dizisinden çok mutlu eden başarı haberleri geldi. Dizi yakın zaman sonra Güney Amerika ülkelerinde izleyicilerle buluşacak. Guatemala, El Salvador, Nikaragua, Dominik Cumhuriyeti, Honduras, Kosta Rika, Ekvador, Peru, Paraguay ve Bolivya’da yayınlanacak olan Yemin dizisinin iyi performans göstermesi bekleniyor.

Kanal 7’nin Elif isimli günlük dizisi de Latin Amerika ülkelerinde çok beğenilmiş ve uzun yıllar ekranda yer almayı başarmıştı.

YEMİN DİZİSİNİN EMİR'İ KONUŞTU: 3. SEZONDA...

Yemin dizisinin 3.sezonu için hazırlıklar da başladı. En önemli değişiklik ise Özge Yağız konusunda olacak. Emir karakterini canlandıran Gökberk Demirci, Aksam.com.tr'den Yasemin DÖNGEL'e yeni sezon için şu detayı vermişti: 

“Emir’i çok ağır ve zor bir dönem bekliyor buna eminim. Ağır bir dram bizi bekliyor sanırım. Fakat bir yandan da hayat devam ediyor ve malum hayat sürprizlerle dolu. Bakalım zaman ne gösterecek… Başarılı, doğru bir şekilde yürümeye gayret ediyorum bu yolda. Fırsat verildiği, uygun görüldüğüm üzere. Evet 3. Sezonda Emir ile kaldığımız yerden devam edeceğiz.”

Özge Yağız ile çok iyi bir uyum yakaladıklarını anlatan Gökberk Demirci, “İyi ki partner olmuşuz” diye konuştu.

<p>Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) Para Politikası Kurulu, yüzde 19 olan politika faizini d

Merkez Bankası'nın yüzde 19 olan politika faiz oranı değişmedi

İstanbul'da ''Yeditepe Huzur Uygulaması'' gerçekleştirildi

Cumhurbaşkanı Erdoğan, GDAÜ toplantısında konuşma yaptı

Anzer Yaylası'nda arıcıların bal mesaisi başladı