• $8,058
  • €9,6752
  • 460.376
  • 1408.14
03 Mart 2021 Çarşamba 20:14 | Son Güncelleme:

Özge Yağız paylaştı, Gökberk Demirci kayıtsız kalamadı! Yemin'in aşıkları hayranlarını mest etti

Özge Yağız paylaştı, Gökberk Demirci kayıtsız kalamadı! Yemin'in aşıkları hayranlarını mest etti

Özge Yağız paylaştı, Gökberk Demirci aşka geldi. Yemin dizisinde Reyhan ve Emir karakterleri ile yıldızı parlayan oyuncu çiftten Özge Yağız'ın yeni paylaşımlarına sevgilisi Gökberk Demirci kayıtsız kalamadı. Yakışıklı oyuncunun "Değerlim" yorumunda bulunduğu güzel oyuncunun yeni karelerine ise hayranlarından beğeni yağdı.

Özge Yağız ve Gökberk Demirci'den yeni haberler var. Yemin'in aşıklarından Özge Yağız'ın güzelliğini gözler önüne serdiği yeni paylaşımlarına sevgilisi Gökberk Demirci kayıtsız kalamadı. Yakışıklı oyuncu, sevgilisinin yeni karelerine yaptığı yorumla hayranlarını adeta mest etti.

Kanal 7'nin fenomen dizisi Yemin'de iki sevgiliyi canlandıran Özge Yağız ve Gökberk Demirci, gerçek hayatta da aşk yaşayarak hayranlarını mest etmişti. Ünlü aşıkların evlilik kararı alması ise magazin gündemine bomba gibi düşmüştü.

Ünlü oyunculardan Gökberk Demirci Yemin dizinde kariyer yolculuğuna devam ederken Özge Yağız, Sol Yanım dizisine transfer olarak Serra karakteri ile seyirci karşısına çıkmıştı. Yakın zamanda yeni dizisi final yapan güzel oyuncunun geçtiğimiz günlerde sevgilisi Gökberk Demirci ile birlikte yer aldıkları araba pozları büyük beğeni toplamıştı.

Özge Yağız, şu sıralar sosyal medyadan yaptığı yeni paylaşımlarıyla dikkat çekmeye devam ediyor. Son gönderisinde Gardırop Magazin adlı derginin yeni sayısında kapak olarak karşımıza çıkan ünlü isim, güzelliğiyle yine göz doldurdu. Hayranları tarafından beğeni ve yorum yağmuruna tutulan Özge Yağız'ın bu paylaşımına sevgilisi Gökberk Demirci de kayıtsız kalamadı.

Özge Yağız'ın paylaşımına "Değerlim" yorumu yapan ve kalp emojisi ile karşılık veren Gökberk Demirci, bu aşkın hayranlarını adeta mest etti.

Deniz Seki'den yeni imaj! Son haliyle sosyal medyanın diline düştü

<p>Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Yunanistan Dışişleri Bakanı Nikos Dendias ile görüşmesinde ger

Dendias provokasyon için mi geldi?

Milli Savunma Bakanlığı fotoğrafları paylaştı

''Baharın müjdecisi'' leylekler Bingöl'e renk kattı

Bozuk parayla öyle bir şey yaptı ki görenleri hayrete düşürdü