• $7,4962
  • €9,0567
  • 442.011
  • 1536.36
10 Mayıs 2020 Pazar 09:12 | Son Güncelleme:

Özge Yağız nerelidir? Özge Yağız kimdir, kaç yaşında? İşte hayatı!

Özge Yağız nerelidir" Özge Yağız kimdir, kaç yaşında" İşte hayatı!

Özge Yağız kimdir, kaç yaşında? Özge Yağız nerelidir? gibi soruların yanıtları merak ediliyor. Kanal 7 ekranının sevilen, başrollerini Özge Yağız ve Gökberk Demirci'nin paylaştığı Yemin dizisi geçtiğimiz günlerde final yapmıştı. Dizinin 3. sezonunda Özge Yağız'ın açıklanması ile birlikte Özge Yağız hakkında araştırmalar hız kazandı. İşte tüm merak edilenler..

Kanal 7 ekranının sevilen, başrollerini Özge Yağız ve Gökberk Demirci'nin paylaştığı Yemin dizisi geçtiğimiz günlerde final yapmıştı. Dizinin yapım şirketinden yapılan açıklamada “Özge Yağız'ın önümüzdeki sezon “YEMİN” dizisinde olmayacağı haberleri doğrudur.' ifadelerine yer verildi. Bu haberin ardından Özge Yağız hakkında araştırmalar da hız kazandı. Özge Yağız kimdir, kaç yaşında? Özge Yağız nerelidir? gibi soruların yanıtları merak ediliyor.

ÖZGE YAĞIZ KİMDİR, KAÇ YAŞINDA?

Özge Yağız, 10 Nisan 1997 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Başkent Üniversitesi İletişim Bilimleri Akademisi mezunudur. İlk oyunculuk deneyimini 2017 yılında yayınlanan Adını sen Koy dizisi ile yaşayan Özge Yağız, şimdilerde Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Yemin dizisinde Reyhan karakterine hayat veren Özge Yağız, 1.69 metre boyunda, 52 kilo ve Koç burcudur.

ÖZGE YAĞIZ’IN ROL ALDIĞI DİZİLER VE FİLMLER:

2019 – Yemin (Reyhan) (TV Dizisi)

2017 – Adını Sen Koy (Zeliha) (TV Dizisi)

<p>Peki, piyasalar güne nasıl başladı? Kur ve altında nasıl bir  seyir var? Merkez Bankası’nın

Piyasalar güne nasıl başladı?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Karadeniz somonuna Japon ilgisi! Önce Vietnam'a, oradan Japonya'ya gidiyor

Batı Karadeniz'deki kar yağışı drone ile görüntülendi