• $8,155
  • €9,7089
  • 457.312
  • 1393.24
01 Nisan 2021 Perşembe 19:50 | Son Güncelleme:

Özge Yağız, Gökberk Demirci ile aynı dizide rol alacağı iddialarına bakın ne yanıt verdi

Özge Yağız, Gökberk Demirci ile aynı dizide rol alacağı iddialarına bakın ne yanıt verdi

Evlilik kararı aldığı sevgili Gökberk Demirci ile rol aldığı Yemin dizisinde yıldızı parlayan Özge Yağız, sosyal medya hesabından hayranlarından gelen sorulara samimi yanıtlar verdi. Ünlü oyuncu, Gökberk Demirci ile birlikte aynı dizide rol alacakları iddialarına bakın ne yanıt verdi.

Kanal 7'de ekrana getirilen Yemin dizisinde canlandırdığı Reyhan karakteri ile seyircilerin gönlünde taht kuran ve geniş bir hayran kitlesine sahip olan Özge Yağız sosyal medya hesabından hayranlarının sorularını yanıtladı.

Yemin'in Reyhan'ı olarak ünlenen Özge Yağız son paylaşımı ve açıklamalarıyla dikkatleri üzerine çekti. Güzel oyuncu, hayranlarının çok merak ettiği sevgilisi Gökberk Demirci ile aynı projede yer alacağına dair çıkan iddialara bakın ne yanıt verdi. İşte o sorular ve yanıtları:

Hayatının sloganı nedir?

Senin değilse alma, doğru değilse yapma, gerçek değilse söylemeyi bilmiyorsan sus. (Japon atasözü)

Şu an ne yapıyorsun?

(Masumiyet dizisini izlerken paylaşım yaptı.) Böylelikle güzel oyuncunun Masumiyet dizisini takip ettiği ortaya çıktı.

Abla kardeş hiç saç saça baş başa girdiniz mi?

Bu soruya o kadar güldüm ki arkadaşlarıyla dışarı çıkacağı zaman yırtınırdım, ağlardım, onunla gitmek için. Ben ağlayınca annem ablamı da göndermezdi o da beni azıcık cimciklerdi sonra o da ağlardı. Öyle birlikte ağlaşırdık ama ben çok sevinirdim gitmediği için (yapışık ikizi gibiydim çünkü)

Sizinle ilgili bir haber çıktı. Acaba doğru mu sen ve Gökberk aynı dizide oynayacak mısınız?

Böyle bir şey kesinleşirse sizlerin öğrenmemesi mümkün değil inanın

Herkesin senin gibi bir hayatı yok bilmem farkında mısın?

Benimki gibi? İnsanlar çok farklı şeyler yaşayabilir, üstlenebilir kimisi şükredecek daha fazla şeye sahip olabilir belki bu doğru ama en büyük şükür sağlığımıza olsun. Birbirimizin, hiç kimsenin hayatının iç yüzünü bilemeyiz ve bilmemizi sağlayacak kaynak asla Instagram ya da diğer sosyal ağlar değil inanın. (Bilirkişi değilim tabii ama izlenimlerimden yorumum böyle) Ben sanallık denizinde boğulmamayı diliyorum hepimiz için.

Öte yandan güzel oyuncu Instagram hesabından yaptığı paylaşım ile yine göz doldurdu. Gökberk Demirci'nin de kalp emojisi ile beğenisini sunduğu yeni pozuna hayranlarından da beğeni ve yorum yağdı.

<p>Koronavirüs salgınının uzun süredir kontrolden çıkmış olduğu ABD'de son durum ne? Aşılama süreci

ABD'de koronavirüs salgınında son durum

Beşiktaş, Erzurum'a ayak bastı

Zonguldak'ta dereden akan çamurlu su denizin rengini değiştirdi

Nisan ayında yağan kar Domaniç Dağları'nı beyaza bürüdü