• $7,7783
  • €9,1105
  • 470.999
  • 1133.04
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
14 Şubat 2020 Cuma 17:37 | Son Güncelleme:

Özge Özpirinçci Kuruluş Osman dizisine mi katılacak? O ziyaret heyecanlandırdı!

Özge Özpirinçci Kuruluş Osman dizisine mi katılacak" O ziyaret heyecanlandırdı!

Kadın dizisiyle üç sezon boyunca ekranlarda yer alan Özge Özpirinçci, dizinin final yapmasının ardından harekete geçti. Ünlü oyuncu, yeni bir proje için anlaşma sağladı. Kuruluş Osman setini ziyaret eden oyuncunun ziyaret sebebi de belli oldu.

Çağan Irmak'ın Ay Yapım imzalı Netflix projesinin hazırlıkları tüm hızıyla sürüyor. 8 bölümden oluşacak aşk dizisini usta kalem Ece Yörenç yazıyor. TV100'den Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Proje için ilk anlaşılan isim başrolünü oynadığı "Kadın" dizisi geçen günlerde final yapan Özge Özpirinçci oldu. Güzel oyuncunun mart ayında çekimlerine başlanacak olan dizide Birkan Sokullu'yla beraber kamera karşısına geçeceği öğrenildi.

ÖZGE ÖZPİRİNÇCİ, KURULUŞ OSMAN'A MI KATILACAK?

Öte yandan Özge Özpirinçci çarşamba günü "Kuruluş Osman"ın Riva'daki setine gitti. Bu durum "Acaba ünlü oyuncu dizinin kadrosuna mı katılıyor?" sorusunu akıllara getirdi. Ancak yapımcı Mehmet Bozdağ'ın ileriye dönük projeler için Özge Özpirinçci ile tanışma toplantısı yaptığı, bu sırada da oyuncuya setin gezdirildiği ortaya çıktı.

<p>Nar ekşisi salatalardan yemeklere ve mezelere kadar birçok çeşitte kullanılıyor. Peki, nar ekşisi

Nar ekşisi nasıl yapılır?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Reyhanlı Barajı'nda kuş türü sayısı 129'a yükseldi

En çok kullanılan kısa saç modelleri