• $8,8606
  • €10,4001
  • 498.294
  • 1384.68
6 Haziran 2021 Pazar 15:51 | Son Güncelleme:

Özge Özpirinçci kimdir? Özge Özpirinçci hamile mi, kaç yaşında?

Özge Özpirinçci kimdir" Özge Özpirinçci hamile mi, kaç yaşında"

Özge Özpirinçci'nin hamile olduğu iddiaları gündeme bomba gibi düştü. Melekler Korusun dizisi ile adını duyuran başarılı oyuncu, son olarak Kadın dizisinde yer aldı. 45. Altın Kelebek Ödülleri'nde En İyi Kadın Oyuncu Ödülü'nü kazanmıştır. Özge Özpirinçci kimdir, kaç yaşında? Özge Özpirinçci hamile mi? İşte tüm merak edilenler...

Başarılı oyuncu Özge Özpirinçci'nin hamile olduğu öne sürüldü. Kanal D'de Cesaretin Var mı Aşka ve Kavak Yelleri dizilerinde rol alarak kariyerinde ilk adımını atmıştır. Melekler Korusun dizinde İpek Taşkır'a hayat veriyor. Peki, Özge Özpirinçci kimdir, kaç yaşında? Özge Özpirinçci hamile mi?

ÖZGE ÖZPİRİNÇCİ HAMİLE Mİ?

6 yıldır Burak Yamantürk'le ilişki yaşayan Özge Özpirinçci, 13 haftalık hamile olduğunu duyurdu. Oyuncu sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu.

ÖZGE ÖZPİRİNÇCİ KİMDİR?

1 Nisan 1986 tarihinde İstanbul'da doğdu. İlkokul ve ortaokulu İstanbul'da okudu. Lise eğitiminde AFS programı ile bir yıl Amerika Birleşik Devletleri'nde okudu.[kaynak belirtilmeli]Sabancı Üniversitesi Yönetim Bilimleri Bölümünden 2008 yılında mezun oldu. Annesi İngilizce öğretmenidir. İlk olarak Kanal D'de Cesaretin Var mı Aşka ve Kavak Yelleri dizilerinde oynadı.

Ayrıca Eti Browni ve Algida Cornetto reklamlarında da oynadı.

Kanal D'de Kavak Yelleri dizisinde uçuk kaçık ama bir o kadar da duyarlı kanser hastası bir kız olan Ada'yı canlandırmaktaydı. Bu dizide beş bölüm oynadı.

Show TV'de yayınlanan duygusal, dram, gençlik dizisi Melekler Korusun'da İpek Taşkır adlı üniversite öğrencisi bir karakteri oynadı.

Özpirinçci ayrıca Zülfü Livaneli'nin yönettiği, 2010 yılında vizyona giren Veda filminde Fikriye Hanım karakterini oynamıştır.

Ayrıca 2010'da Show TV kanalında yayınlanan ve 11. bölümü ile yayından kaldırılan Deli Saraylı isimli dizide "Dilruba" karakterini canlandırmaktaydı.

Anadolu Kartalları filminde Üsteğmen Ayşe Dinçer'i canlandırdı.

ATV'de yayınlanan Al Yazmalım dizisinde ise baş rol olan Asiye karakterini oynamıştır ve TRT Okul'da yayınlanan Toplu Hayat adlı programda sunuculuk yaptı.

Kayıp filminde de rol almıştır. Star Tv'de Aramızda Kalsın adlı dizide Görkem karakterini canlandırmıştır. 2014 yılında çekilen Karışık Kaset filminin başrol oyuncusu İrem karakterini canlandırmıştır. 2015 yılı Şubat ayında başlayan Aşk Yeniden dizisinde Zeynep karakterini canlandırmaktadır. 29 Kasım 2015 akşamı gerçekleştirilen 42. Altın Kelebek Ödülleri'nde En İyi Kadın Komedi Oyuncusu Ödülü'nü kazanmıştır. 2017-2020 yılları arası FOX'ta yayınlanan Kadın dizisinde başrol olan iki çocuk annesi Bahar Çeşmeli karakterini canlandırmıştır. Ayrıca bu rol ile 45. Altın Kelebek Ödülleri'nde En İyi Kadın Oyuncu Ödülü'nü kazanmıştır.

  • Özge Özpirinçci hamile mi
  • Özge Özpirinçci kimdir
  • Özge Özpirinçci kaç yaşında
  • Özge Özpirinçci nereli
  • Özge Özpirinçci burak yamantürk
  • Özge Özpirinçci kaç aylık hamile
<p class='MsoNormal'>Gülenay Kalkan, geçen sezon FOX dizisi Yasak Elma'da Feride  karakteriyle izley

'Yasak Elma'dan neden ayrıldığını Akşam'a açıkladı

Biber kurutma mesaisi köyü adeta kırmızıya boyuyor

Sahili kaplayan su sümbülleri temizleniyor

Tescilli kayısı çekirdeğinden kurabiyeler damakları tatlandırıyor