• $9,6105
 • €11,183
 • 552.263
 • 1479.93
19 Eylül 2021 Pazar 09:19 | Son Güncelleme:

Özge Özpirinçci'nin sevgilisi Burak Yamantürk kimdir, ne iş yapıyor? Özge Özpirinçci kaç yaşında, kaç aylık hamile?

Özge Özpirinçci'nin sevgilisi Burak Yamantürk kimdir, ne iş yapıyor" Özge Özpirinçci kaç yaşında, kaç aylık hamile"

Özge Özpirinçci, sevgilisi Burak Yamantürk'le Marmaris'te dünyaevine girdi. Çift, nikah törenine sadece ailesini çağırdı. İkili, bebekleri dünyaya geldikten sonra İstanbul'da görkemli bir düğün yaparak, arkadaşlarını çağıracak. Bu haberin ardından Özge Özpirinçci kaç yaşında, kaç aylık hamile? Özge Özpirinçci'nin sevgilisi Burak Yamantürk kimdir, ne iş yapıyor? gibi soruların yanıtları yoğun bir şekilde araştırılmaya başlandı. İşte tüm detaylar...

Ünlü oyuncu Özge Özpirinçci, sevgilisi Burak Yamantürk'le bugün Marmaris'te dünyaevine giriyor. Sade bir törenle evlenecek çiftin, bebekleri dünyaya geldikten sonra İstanbul'da görkemli bir düğün yapacakları konuşuluyor. Bu haberin ardından Özge Özpirinçci kaç yaşında, kaç aylık hamile? Özge Özpirinçci'nin sevgilisi Burak Yamantürk kimdir, ne iş yapıyor? gibi soruların yanıtları merak konusu oldu. İşte çift hakkında tüm merak edilenler..

ÖZGE ÖZPİRİNÇCİ KAÇ YAŞINDA, KAÇ AYLIK HAMİLE?

Özge Özpirinçci, 1 Nisan 1986 tarihinde İstanbul'da doğdu. İlk ve ortaokulu İstanbul'da okuyan güzel oyuncu, lise eğiminin bir bölümünü ise Amerika Birleşik Devletleri'nde gerçekleştirmiştir. Lisans eğitimini Türkiye'de alan Özpirinçci, Sabancı Üniversitesi Yönetim Bilimleri bölümünden 2008 yılında mezun oldu. Annesi İngilizce öğretmenidir. İlk olarak Cesaretin Var mı Aşka ve Kavak Yelleri dizilerinde oynadı.

Birçok, reklam filminde oynayan güzel oyuncu, Kavak Yelleri dizisinde uçuk kaçık ama bir o kadar da duyarlı kanser hastası bir kız olan Ada'yı canlandırmıştır.

Show Tv'de yayınlanan duygusal, dram gençlik dizisi Melekler Korusun'da İpek Taşkır adlı üniversite öğrencisi bir karakteri başarıyla oynadı. Dizi 73. Bölümü ile son kez ekranlarda görüldü.Özpirinçci, ayrıca 2010 yılında vizyona giren Zülfü Livaneli'nin yönettiği Veda filminde Fikriye Hanım karakterini oynamıştır. Ayrıca 2010'da Show Tv kanalında yayınlanan ve 11. Bölümü ile yayınından kaldırılan Deli Saraylı isimli dizide altı dil bilen "Dilruba" karakterini canlandırmaktaydı.

Anadolu Kartalları filminde Üstteğmen Ayşe Dinçer'i canlandırdı. ATV'de yayınlanan Al Yazmalım dizisinde ise baş rol olan Asiye karakterini oynamıştır ve TRT Okul'da yayınlanan Toplu Hayat adlı programda sunuculuk yaptı.

Kayıp filminde de rol almıştır. Aramızda Kalsın adlı dizide Görkem karakterini canlandırmıştır. 2014 yılında çekilen Karışık Kaset filminin başrol oyuncusu İrem karakterini canlandırmıştır. 2015 yılı Şubat ayında başlayan Aşk Yeniden dizisinde Zeynep karakterini canlandırmıştır. 29 Kasım 2015 akşamı gerçekleştirilen 42. Altın Kelebek Ödülleri'nde En İyi Kadın Komedi Oyuncusu ödülünü kazanmıştır.

Güzel oyuncu uzun zamandır Burak Yamantürk ile birlikte. Özge Özpirinçci aynı zamanda 6 aylık hamile.

BURAK YAMANTÜRK KİMDİR, NE İŞ YAPIYOR?

Burak Yamantürk 23 Aralık 1983 İzmit'te dünyaya geldi. Daha sonra Mimar Sinan Üniversitesi Modern Dans Bölümünü bitiren Burak Yamantürk ilk oyunculuk deneyimini Ayhan Hanım filminde yaşafdı. Mehmet Aslantuğ ve Fahriye Evcen'in başrolünde oynadığı Veda dizisinde rol aldı.

Daha Sonra Tatar Ramazan dizisinde rol alan Burak Yamantürk, Yasak dizisinde Nejat karakteri ile dikkatleri üzerine topladı, bu dizi ardından Hayat Yolunda dizisinde oynadı.

 • Özge Özpirinçci kimdir
 • Özge Özpirinçci kaç yaşında
 • Özge Özpirinçci nereli
 • Özge Özpirinçci kaç aylık hamile
 • Özge Özpirinçci evlendi mi
 • Özge Özpirinçci eşi kimdir
 • Burak Yamantürk kimdir
 • Burak Yamantürk ne iş yapıyor
 • Burak Yamantürk nereli
<p><span style='font-size: 1.6rem;'>Kültür ve Turizm Bakanlığınca tarihi, kültürel, mimari, ekonom

Beyoğlu dünya sahnesine çıkıyor

Kütahyalı marangoz ahşaptan susuz ceviz soyma makinesi icat etti

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (22 Ekim 2021)

Eren-13 operasyonları kapsamında 4 terörist etkisiz hale getirildi