• $7,4193
  • €8,9565
  • 409.537
  • 1538.04
26 Ocak 2021 Salı 03:21 | Son Güncelleme:

Özcan Deniz'in kardeşi Sibel Semerci'nin bomba iddialarına Feyza Aktan'dan cevap geldi

Özcan Deniz'in kardeşi Sibel Semerci'nin bomba iddialarına Feyza Aktan'dan cevap geldi

Özcan Deniz ve Feyza Aktan cephesinde flaş gelişme... Eski eşi Feyza Aktan ile oğulları Kuzey'in velayeti konusunda anlaşamayan Özcan Deniz'in atışmalarına görümce Sibel Semerci de dahil oldu. Çocuğuna karşı ilgisiz olduğunu belirten Sibel Semerci'nin bomba iddialarına Feyza Aktan bakın nasıl cevap verdi.

Özcan Deniz ve Feyza Aktan cephesinde sular durulmuyor! Oğulları Kuzey'in velayeti konusunda anlaşamayan Özcan Deniz ve Feyza Aktan'ın atışmalarına görümce Sibel Semerci de bomba iddialar ile dahil oldu. Özcan Deniz'in kardeşi Sibel Semerci sosyal medya hesabından "Anne olmak sadece doğurmak mıdır? Belki bilmeyenler bir şey öğrenir" yazarak anket açtı. 

Sibel Semerci bu hamlesiyle abisi Özcan Deniz ile Feyza Aktan'ın atışmalarına dahil olarak şu iddiaları ortaya attı:

• İçki, kahve, sigara olmazsa olmazın! Bir gece sızıp kaldın. Koca evin yarısı açık unuttuğun elektrik sobası yüzünden yandı. Küçücük çocuk ölümle burun buruna geldi.

• Çocuğunun saçlarını sarartıcı kimyasal kullanarak boyadın. Bebek saçları turuncu oldu.

• Çocuğun kilo gelişimi yaşıtlarının gerisinde. Çünkü onu sadece bisküvi, cips, çikolata, sakızla besliyorsun... Anne olmak sadece doğurmak mıdır?

İFTİRALARLA İLGİLİ HUKUKİ SÜREÇLERİ BAŞLATTIM

Feyza Aktan kendisine yöneltilen iddialar karşısında sessiz kalamadı. Instagram hesabından aşağıdaki açıklamayı yayınlayan ünlü isim, iddialar karşısında hukuki süreci başlattığını duyurdu. İşte o açıklama:

Oğlumun sağlık durumu ve gelişimi son derece iyi. Üç yıldır her ay düzenli gidilen doktor kontrolüne gerçekten önemseyip gelselerdi süreçten haberdar olurlardı. Beklediğim süreci yaşıyorum. Küçük bir çocuğun anneden velayetinin alınması tartışmasız zalimce ve bu imajı yıkmak için ancak beni kötü ve yetersiz bir anne gibi göstermekle başarılabilir. Günlerdir anneliğimle ilgili atılan bu iftiraları hazmetmesi güç. Şu an bunu açıklamak zorunda kalmam daha da güç. Tüm iftiralarla ilgili hukuki süreçleri başlattım. Beni zan altında bıraktıkları her şeyi yargı önünde ispatlamakta mükelleftirler.
<p>İlk etapta atışlarda biraz başarısız olsa da eğitimini  alarak ve kurallara uyarak gerçekleştirdi

Bordo berelinin poligon macerası Zeki Gümüş'le Rastgele'de

Kahramanmaraş'ta 3 mahalle karantinaya alındı

Türkiye'deki yaban hayatı fotokapana yakalandı

Güneş patlamalarının kaynağı ilk kez belirledi