• $8,058
  • €9,6752
  • 460.376
  • 1408.14
18 Ağustos 2020 Salı 16:50 | Son Güncelleme:

Ozan Güven açıklamasıyla tepki çeken Halit Ergenç özür diledi!

Ozan Güven açıklamasıyla tepki çeken Halit Ergenç özür diledi!

Halit Ergenç, sevgilisi Deniz Bulutsuz'a şiddet uyguladığı iddia edilen ve mahkemelik olan Ozan Güven hakkında ilk kez konuşmuş ve, "Alnının akıyla çıkacak diye düşünüyorum" demişti. Bu sözleriyle tepki çeken Ergenç, sosyal medya hesabı üzerinden özür diledi.

Halit Ergenç, sevgilisi Deniz Bulutsuz'u darp ettiği iddiasıyla 21 Ocak 20212'de mahkemeye çıkacak olan rol arkadaşı ve yakın dostu Ozan Güven hakkında yaptığı açıklamalar nedeniyle eleştiri oklarının hedefi oldu. Ergenç, "Ben Ozan’ı çok severim, çok uzun zamandır da tanırım. Adalet neyse yerini bulacak ama alnının akıyla çıkacak diye düşünüyorum. Çünkü öyle bir karaktere sahip olduğunu hiç şahit olmadım hayatım boyunca. Mutlaka orada bir şey olmuştur bunu da adalet çözecektir" dedi.

TEPKİ ÇEKİNCE AÇIKLAMA YAPTI

Ünlü oyuncunun bu sözleri tepki topladı ve sosyal medyada gündem oldu. Ergenç gelen tepkiler sonrasında sosyal medya hesabından şu açıklamayı yaptı:

"Yargı süreci devam eden ve beni çok üzen bir konuyla ilgili, sadece bir temenni niyetiyle yaptığım açıklama, kendimi doğru ifade edemememden dolayı maksadını çok aştı. Bundan dolayı çok üzgünüm.

Şiddetin hiçbir türünün yanında olmam mümkün değil. Bilhassa son derece hassas olduğum kadına şiddet konusunda mağdur olmuş ve bu konuda mücadele eden herkesi hayal kırıklığına uğrattığımı anlıyorum. Hak veriyorum ve özür diliyorum."

<p>Zonguldak'ta Emniyet Müdürlüğü'nde görevli trafik polisi Mustafa Dönmez, koronavirüs tedavisi gör

Zonguldak'ta trafik polisi koronavirüse yenik düştü... Acı detay ortaya çıktı

Bakanı Karaismailoğlu, Hasankeyf-2 Köprüsü Açılış Töreninde katıldı

Milli Savunma Bakanlığı fotoğrafları paylaştı

''Baharın müjdecisi'' leylekler Bingöl'e renk kattı