• $7,4623
  • €9,0251
  • 439.149
  • 1524.49
14 Ocak 2021 Perşembe 10:49 | Son Güncelleme:

Ozan Doğulu'nun sevgilisi Hera Aslan'dan kafa karıştıran açıklama: 'Bana karım der'

Ozan Doğulu'nun sevgilisi Hera Aslan'dan kafa karıştıran açıklama: 'Bana karım der'

Ünlü aranjör Ozan Doğulu ile aşk yaşamaya başlamasıyla adını duyuran şarkıcı Hera Aslan, geçtiğimiz gün Nişantaşı'nda arkadaşı Merve Holefter ile görüntülendi. Hera, Ozan Doğulu hakkında 'Bana karım der' açıklamasında bulundu.

Önceki gün arkadaşı Merve Holefter ile Nişantaşı'nda objektiflere takılan Ozan Doğulu'nun sevgilisi şarkıcı Hera Aslan, muhabirler ile sohbet etmeyi ihmal etmesi.

‘KARI KOCA GİBİYİZ’

Yeni single çalışmasında olduğunu ifade eden Hera Aslan, Ozan Doğuluy'la gittiği tatil hakkında konuştu. 'Tatilden ziyade detoks kampına girdik' ifadelerini kullanan Hera Aslan, 'Evlenmeyi düşünüyor musunuz' sorusuna verdiği yanıtla şaşırttı. Aslan, 'Biz hiç aramızda evliliği konuşmuyoruz. Zaten karı koca gibiyiz. O bana ‘karım’ diye seslenir, ben de ona ‘kocam’ derim.' ifadelerini kullandı.

HERA ASLAN KİMDİR?

Asıl ismi Kübra Hera Aslan olan genç şarkıcı 1989 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. 2009 yılında henüz 20 yaşındayken Miss Beauty Of Turkey güzellik yarışmasına katılmış ve bu organizasyonda 2. olmayı başarmıştır. Bu yarışmanın sonrasında Tayland’da organize edilen Uluslararası Miss Beauty Of World yarışmasında ülkemizi temsil etmiş ve Kainat 2. güzeli seçilmeyi başarmıştır.

İleri derecede İngilizce bilen Hera, bunun yanında kısa bir dönem İspanyolca eğitimi almıştır. NTV, Sportivi ve Tv Em Spor gibi çeşitli kanallarda spiker olarak boy göstermiştir. İstanbul Üniversitesi İşletme bölümü mezunudur.

Güzel fiziğinin yanı sıra düzgün diksiyonuyla dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Hera, TV EM kanalında ekranlara gelen spor haberlerinin uzun bir dönem sunuculuğunu yapmıştır. Kendisi için her şey yolunda giderken kanalın kapanmasının sonrasında spikerlik mesleğine ara vererek yurt dışına çıkmış ve orada yaşamaya başlamıştır. Uzun bir dönem yurt dışında yaşadıktan sonra 2016 yılında tekrar yurda dönerek Habertürk'de çalışmaya başlamıştır.

Verdiği bir röportajda babaannesi tarafından İranlı olduğunu belirtmiş ve aslen Malatyalı olduğunu vurgulamıştır. Hera, şarkıcılık hayatına ise 2 ay önce aranjör Ozan Doğulu ile beraber "Öle Öle" isimli şarkıda düet yaparak merhaba demiştir. Güzel fiziği ve etkileyici sesiyle herkes tarafından beğeni ile takip edilen Kübra Hera Aslan, Ozan Doğulu'nun 11 yıllık eşinden boşanmasına sebep olduğu da iddia edilmiştir.

<p>Peki, Ankara  kulislerinde neler yaşanıyor? CHP’de neler yaşanıyor? Millet İttifakı dağılıy

Siyasette neler konuşuluyor?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Sokak kedilerinin de artık bir kasabası var

Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev'in Şuşa ziyaretinden kareler