İstanbul
  °C
İl Seç

HAVA DURUMU

Yaşadığınız şehrin günlük hava durumunu görüntüleyin

  • 4.0795
  • 5.0103
  • 175.26
  • 110.932
SON DAKİKA HABERLERİ
Tümü
Reklamı Kapat

Ozan Çolakoğlu Gülşen çocukları kim, Ozan Çolakoğlu Gülşen kimdir kaç yaşında?

Ozan Çolakoğlu Gülşen kimdir, Azur Benan ne demek sorusunun cevabı araştırılıyor. Ozan Çolakoğlu Gülşen kaç yaşında çocukları kimdir? Show TV’de yayınlanan Çocuktan Al Haberi programının bu haftaki konukları Ezgi Mola, Gülşen ve Ozan Çolakoğlu. Ozan Çolakoğlu, 1 Nisan 1972 tarihinde Adana’da doğmuştur. Ortaokul yıllarında müziğe beraber başladığı bir arkadaşı ona “Ozinga” diye bir lakap taktı. Lise bittikten sonra Melih Kibar’ın stüdyosunda bir müzik yarışması hazırlığı için gitti, orada çalışmaya başladı. Şarkıcı Gülşen ve aranjör Ozan Çolakoğlu, 5 yıllık beraberliklerinin ardından İspanya'nın Barselona kentinde dünyaevine girdi. Gülşen ve Ozan Çolakoğlu çiftinin oğlu Azur, 10 Ocak'ta dünyaya gelmiş ancak bu zamana kadar hiçbir yerde fotoğrafı yayınlanmamıştı. Ozan Çolakoğlu herkesin merak ettiği Azur bebeğin fotoğrafını daha sonra instagram hesabından yayınladı. Detaylar haberimiz içerisinde sizlerle.

x

Ozan Çolakoğlu Gülşen kimdir, Azur Benan ne demek sorusunun cevabı araştırılıyor. Ozan Çolakoğlu Gülşen kaç yaşında çocukları kimdir? Show TV’de yayınlanan Çocuktan Al Haberi programının bu haftaki konukları Ezgi Mola, Gülşen ve Ozan Çolakoğlu. Ozan Çolakoğlu, 1 Nisan 1972 tarihinde Adana’da doğmuştur. Ortaokul yıllarında müziğe beraber başladığı bir arkadaşı ona “Ozinga” diye bir lakap taktı. Lise bittikten sonra Melih Kibar’ın stüdyosunda bir müzik yarışması hazırlığı için gitti, orada çalışmaya başladı. Şarkıcı Gülşen ve aranjör Ozan Çolakoğlu, 5 yıllık beraberliklerinin ardından İspanya'nın Barselona kentinde dünyaevine girdi. Gülşen ve Ozan Çolakoğlu çiftinin oğlu Azur, 10 Ocak'ta dünyaya gelmiş ancak bu zamana kadar hiçbir yerde fotoğrafı yayınlanmamıştı. Ozan Çolakoğlu herkesin merak ettiği Azur bebeğin fotoğrafını instagram hesabından yayınladı. Çolakoğlu, Tarkan'ın kucağında olan Azur bebek için "Bugün 1 Nisan benim doğum günüm. En güzel doğum günü hediyem Azur Benan 15 günlükken en yakın dostum Tarkan'ın kollarında" ifadelerini kullanmıştı. Ozan Çolakoğlu herkesin merak ettiği Azur bebeğin fotoğrafını daha sonra instagram hesabından yayınladı. Detaylar haberimiz içerisinde sizlerle.

İŞTE OZAN ÇOLAKOĞLU VE GÜLŞEN'İN BEBEĞİ

Gülşen ve Ozan Çolakoğlu çiftinin oğlu Azur, 10 Ocak'ta dünyaya gelmiş ancak bu zamana kadar hiçbir yerde fotoğrafı yayınlanmamıştı.

Ozan Çolakoğlu herkesin merak ettiği Azur bebeğin fotoğrafını instagram hesabından yayınladı. Çolakoğlu, Tarkan'ın kucağında olan Azur bebek için "Bugün 1 Nisan benim doğum günüm. En güzel doğum günü hediyem Azur Benan 15 günlükken en yakın dostum Tarkan'ın kollarında" ifadelerini kullandı.

AZUR BENAN NE DEMEK?

Ozan Çolakoğlu Renkli Sayfalar'a telefonla bağladı, duygularını canlı yayında şöyle anlattı:

"Bebek ikimize de benziyor. Benan ismini annesi koydu, parmakla gösterilen örnek kişi anlamında. Azur ismini ben koydum. Çok sevdiğim bir isimdi. Gök mavisi anlamında. Doğuma girdim, doğduğu anda kendimi tutamadım ağladım. 9 ay boyunca karında, sonra karşınızda görüyorsunuz çok garip bir duygu. Vakti gelmişti. Kontrole gitmiştik, doktor daha fazla bekletmeyelim sizi dedi. Erken sezaryen gibi bir durum olmadı. Sezeryan düşünüyorduk, normal doğuma girdi. Ben kendimi kaybettiğim için Gülşen'e çok dikkat edemedim ruh haline, ağlamıştır herhalde. Maşallah boylu poslu, tosun gibi bir çocuk. Eğer onu bırakıp stüdyoya gidebilirsem, gittiğim gün Benan için bir şarkı yapacağım. Vatana millete hayırlı bir evlat olsun inşallah "

OZAN ÇOLAKOĞLU KİMDİR?

Ozan Çolakoğlu, 1 Nisan 1972 tarihinde Adana’da doğmuştur. Ortaokul yıllarında müziğe beraber başladığı bir arkadaşı ona “Ozinga” diye bir lakap taktı. Lise bittikten sonra Melih Kibar’ın stüdyosunda bir müzik yarışması hazırlığı için gitti, orada çalışmaya başladı.

1996 senesinde gittiği Amerika’da Boston, Massachusetts’te bulunan Berklee Üniversitesi’nde eğitimini 2000 yılında tamamladı.

Müzik hayatına 1992 yılında Tarkan’ın “Yine Sensiz” albümünün müzik direktörlüğü yaparak başladı. Tarkan’ın sırasıyla Acayipsin, Ölürüm Sana, Karma (albüm), Dudu (albüm), Come Closer, Metamorfoz, Adımı Kalbine Yaz albümlerinde yapımcı ve aranjör olarak bulundu.

Tarkan ile çalışmaya devam ederken Hande Yener’in Sen Yoluna Ben Yoluma ile Aşk Kadın Ruhundan Anlamıyor, Nil Karaibrahimgil’in “Tek Taşımı Kendim Aldım”, Murat Boz’un Aşkı Bulamam Ben ve rock grubu Pin-Up gibi sanatçıların da albümlerinde aranjeler yaptı.

Sertab Erener’in 2003 yılında Eurovision’da birinci olduğu “Every Way That I Can” şarkısının aranjesini yapan Ozan Çolakoğlu, yine bir hit olan Hadise Açıkgöz’ün “Düm Tek Tek” adlı şarkısının da düzenlemesini yapmıştır.

Sanatçı ve albüm çalışmalarının yanı sıra GORA, Hokkabaz, Organize İşler ve Sınav filmlerinin müzikleri de Ozan Çolakoğlu’na aittir.

1991 yılından beri Türkiye’nin en önemli sanatçılarının albümlerinde yer alan Ozan Çolakoğlu, 2012 Mayıs ayı sonunda kendine ait bir proje albümü çıkardı. Albümde kendisine; Tarkan, Ajda Pekkan, Sezen Aksu, Gülşen, Sertab Erener, Göksel, Yalın ve Manga grubunun solisti Ferman Akgül eşlik etti.

Ozan Çolakoğlu, 2001 yılında kurulan Sarı Ev yapım şirketinin kurucularından biridir. Bu şirketten 2010 yılında ayrıldı.

Ozan Çolakoğlu 2011 yılında popçu Gülşen ile birlikte oldu.

Albümleri :

01

Albüm Şarkıları :

– Aşk Gitti Bizden (Tarkan)

– Ben Yanmışım (Ajda Pekkan)

– Seyre Dursun Aşk (Gülşen)

– Kalpten Dudağa (Yalın)

– Dım Dım (Sertab Erener)

– Gizli Aşk (Sezen Aksu)

– Hadi Bakalım(Tarkan)

– Sabır (Göksel)

– Rüzgar (Ferman Akgül)

GÜLŞEN KİMDİR?

Gülşen, 29 Mayıs 1976‘da İstanbul Çapa’da doğmuştur. Aslen Ordu’nun merkezinden. Babası Arslan Bayraktar makine mühendisi, annesi Nimet Bayraktar ise ev kadını. Ordu’da fındık bahçeleri var. Bir ağabeyi ve bir de ablası bulunan sanatçının tam adı Gülşen Bayraktar’dır.

5-6 yaşlarından iken müziğe olan ilgisi ve yeteneği keşfedildi. İlk bestesini yaptığında henüz 16 yaşındaydı. Şehremini Lisesi’ni bitirdikten sonra İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Müziği Bölümü’ne girdi Ama ancak 2 yıl okuyabildi. Konservatuvarla eş zamanlı olarak İstanbul’da kulüplerde sahne alıyordu.

Şehremini Lisesi’nde öğrenciyken bir yandan da karate kursl dövüş sporlarına çok meraklıydı, sonunda siyah kuşak sahibi oldu.

Sahne aldığı bir akşan Serap ve Özkan Turgay tarafından beğenildi ve albüm teklifi aldı.

Böylece1996 yılında ilk albümü “Be Adam”, Raks Müzik’ten piyasaya çıktı. Gülşen bu albümle iyi bir çıkış yakalamıştı. Müziğe 3 yıl ara verdikten sonra 1999 yılında “Erkeksen” adlı albümünü yayınladı. Ardından 2002 yılında yayınlan “Şimdi” isimli albümü beklenen ilgiyi göremedi.

Gülşen’in hızla yükselişi 2004 yılında çıkardığı “Of.. Of..” adlı albümle oldu. Yeni bir imaja bürünen Gülşen, kısa sürede piyasanın aranan sanatçılarından biri haline geldi.

Özel yaşamında çalkantılı dönemler ilk kez bu dönem başladı. 2006 yılında çıkarttığı “Yurtta Aşk, Cihanda Aşk” adlı albümle ismini sağlam bir yere oturtturan sanatçı, birçok ünlü isimle yaşadığı çalkantılı ilişkileri ile gündemden düşmedi. Bu albümün hemen ardından piyasaya sürülen “Gülşen Ama Bir Farkla” adlı albümü beklenen ilgiyi görmemiş olsa da sanatçı, yaptığı kalıcı çalışmalarla adından söz ettirmeye devam ediyor.

Gülşen, “Ebru” sanatına ilgi duyuyor ve öğreniyor, Squash oynamayı seviyor. Uzak doğu sporlarından karate yaptı ve siyah kuşak sahibidir.

Gülşen, 2006 yılında yapımcı Erol Köse ile birlikte oldu. Ardından Reha Muhtar‘la birlikte oldu.

2013 yılı Şubat ayında “Beni Durdursan mı?” albümünü çıkardı.

“Yatcaz Kalkcaz Ordayım” isimli şarkısı liste başı olmuş ve oldukça beğeni toplamıştır.

Evlilikleri :

1. Evliliği : 1997 yılında ünlü gece kulüplerinin işletmecisi Murat Varol ile evlendi. 2000 yılında da boşandı.

2. Evliliği : Gülşen, 2007 yılında İç mimar Fahrettin Aykut ile çeşmede bir teknede evlenmiştir. 2008 yılında ayrılmışlardır.

 

Albümleri :

1996 – “Be Adam”

1999 – “Erkeksen”

2001 – “Şimdi”

2004 – “Of… Of…”

2005 – 2005 Özel

2006 – “Yurtta Aşk Cihanda Aşk”

2007 – Mucize

2007 – “Ama Bir Farkla”

2008 – Yapamazsan Yok

2009 – “Önsöz”

2011 – Yeni Biri

2011 – Sözde Ayrılık

2013 – Beni Durdursan mı?

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, İstiklal Marşı´nı okumaya çalışırken kelimeleri unutunca büyük bir ga

Kemal Kılıçdaroğlu, İstiklal Marşı´nı okumaya çalışırken büyük gaf yaptı

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

Van'da tespit edilen 6 adet sığınak imha edildi

Yiyeceklerinizi taze tutmak için bunları mutlaka yapın

En Çok Okunanlar