• $7,4202
  • €8,9842
  • 438.831
  • 1467
29 Aralık 2020 Salı 09:44 | Son Güncelleme:

Oynadığı filmden dolayı eleştiriliyordu: Ünlü oyuncudan 13 yıl sonra itiraf geldi

Oynadığı filmden dolayı eleştiriliyordu: Ünlü oyuncudan 13 yıl sonra itiraf geldi
Aksam.com.tr

James Bond serisinin 22. filmi Quantum of Solace'ta Daniel Craig'in yanında “Bond kızı” olarak rol alan Gemma Arterton, kabul ettiği bu rolden dolayı pişmanlık duyduğunu açıkladı. O günlerde kariyerinin henüz başında olduğunu ve “kilise faresi kadar yoksul olduğunu” belirten Gemma Arterton, “Şimdiki aklım olsa terlikle gezer, yine de o rolü kabul etmezdim.” dedi.

James Bond serisinin 22. filmi Quantum of Solace’ta Strawberry Fields’ı canlandıran Gemma Arterton, o dönemde maddi zorluklar yaşadığını açıkladı.

Aksam.com.tr’nin Daily Mail’den aktardığı habere göre, 34 yaşındaki oyuncu, kabul ettiği bu rolden dolayı çok sayıda eleştiri aldığını belirterek şöyle konuştu:

“Kilise faresi kadar yoksuldum. Quantum of Solace’I kabul ettiğim için hâlâ eleştiriler alıyorum ama 21 yaşındaydım ve öğrenci kredimi ödemek zorundaydım. Şimdiki aklım olsa terlikle gezer, yine de o rolü kabul etmezdim.”

BOND KIZI OLMAYI KABUL ETMEKLE ELEŞTİRİLİYORDU

James Bond filmlerinde yer alan kadın karakterlerin cinsiyetçi stereotiplere hapsedildiğini ve bu rolü kabul etmiş olmasını “büyük bir hata” olarak nitelendiren Arterton, “Kariyerimin başlangıcıydı. Hayatımı idame ettirmek zorundaydım. Fakat yaş aldıkça anlıyorum ki Bond kızı olmak son derece yanlış bir şeymiş.” diye konuştu.

<p><span>MHP lideri Devlet Bahçeli partisinin grup toplantısında önemli açıklamalarda bulundu. HDP E

PKK'nın bir kolu gibi çalışan HDP kapatılacak mı?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Başkan Erdoğan, AK Parti'nin Erzurum Olağan Kongresi'ne canlı bağlantı ile katıldı

Rize'de gizlenen temaslılara karşı yeni önlemler uygulanmaya başlandı