• $7,8236
  • €9,4486
  • 455.899
  • 1325.29
29 Nisan 2020 Çarşamba 14:53 | Son Güncelleme:

Öykü Gürman kimdir, nereli?

Öykü Gürman kimdir, nereli"

Öykü Gürman yepyeni gündüz kuşağı programı Evde Biz Bize ile izleyicilerin karşısına çıktı. İzleyiciler sunucu, oyuncu, şarkıcı Öykü Gürman hakkında arama yapmaya başladı.

Öykü Gürman yepyeni gündüz kuşağı programı Evde Biz Bize ile izleyicilerin karşısına çıkıyor. Evde Biz Bize'yi sesiyle olduğu kadar oyunculuğuyla da herkesi büyüleyen güzel ve başarılı şarkıcı, oyuncu Öykü Gürman hafta içi hergün Atv ekranlarında olacak.

ÖYKÜ GÜRMAN KİMDİR, KAÇ YAŞINDA?

İkiz kardeşi Berk Gürman'la seslendirdikleri Evlerinin Önü Boyalı Direk şarkısı ise ünlenen Öykü Gürman 4 Ağustos 1982 tarihinde İstanbul'da doğmuştur. Aslen Trabzonludur. İlkokulu Özel Efdal Ana ve İlkokulunda tamamlayan Öykü Gürman, ortaokulu İstek Vakfı Acıbadem Lisesi'nde bitirdi. 2001 yılında Pera Güzel Sanatlar Lisesi'nden mezun oldu. 2001 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuarını kazanarak müzik eğitimine keman ve şan dersleri alarak devam etti.

Şimdiye kadar dört film ve dizide yer alan Öykü Gürman, müziğini de yaptığı dizilerden Sen Anlat Karadeniz'de Asiye Kaleli karakterini canlandırdı.

2015 yılında Yavuz Bingöl ile evlenmiş bir sene sonra 2016'da boşanmıştır.

Editör:<a href='#0'> </a><a href='mailto: eda.cabul@turkmedya.com.tr'>eda.cabul@turkmedya.com.tr</a>

CHP'nin Katar sorunu ne?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Konserve kutusundan mangal yaptı

Besiciler, soğuk havaya rağmen sürülerinin yanına varmak için 50 kilometre yol kat ettiler