• $7,4126
  • €9,0363
  • 441.833
  • 1542.45
23 Aralık 2020 Çarşamba 12:56 | Son Güncelleme:

Öykü Çelik: Survivor'a hazırlanıyorum

Öykü Çelik: Survivor'a hazırlanıyorum

Survivor 2021 kadrosunda olduğu açıklanan güzel oyuncu Öykü Çelik geçtiğimiz gün spor salonundan çıkarken objektiflere takıldı. Muhabirler ile sohbet eden Öykü Çelik, 'Spordan çıktım, Survivor'a hazırlanıyorum' dedi.

Bir YouTube kanalına katılarak yaptığı mini etek açıklaması ile gündemden düşmeyen Öykü Çelik, Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği Survivor 2021 kadrosuna dahil oldu.

Geçtiğimiz gün Bebek'te görüntülenen Öykü Çelik, muhabirler ile ayaküstü sohbet etti. Spor tarzı ile dikkat çeken Öykü Çelik, sevgilisi İsmail Berhan’ın evinden ayrılmadan önce Berhan’ın şoförünün gazetecileri tehdit etmesi olayı hakkında 'Gerçekten bizim böyle bir şeyden haberimiz yok. İşten çıkmış birisi vardı acaba o mu diye düşündük Berhan da araştırdı.

Beni tanıyorsunuz 15 senedir asla çalışan insanlara karşı tavırda bulunmam. Hiçbir zaman insanlara saygısızlık etmedim, Berhan da bulunmaz, öyle bir insan değil. öyle bir şey olduysa da özür dilerim. Cuma günkü çalışan arkadaşta bulunacak, asla kabul edilemez' dedi.

Açıklamalarına devam eden Öykü Çelik, 'Spordan çıktım Survivor'a hazırlanıyorum' diyerek muhabirlerin yanından uzaklaştı.

<p>Dünyanın pek çok yerinde şehir yönetimleri marka olabilmek için birbirleriyle yarışıyor. Gastrono

Taşradan Türkiye'ye açılan bir edebiyat penceresi: İkindi Yazıları...

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Kilo vermek için iştah kapatan besinler

En kötü yıl gerçekten 2020 mi? Bilim insanları, 536 yılına işaret ediyor