• $7,8901
  • €9,2893
  • 482.524
  • 1205.37
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
23 Ağustos 2020 Pazar 17:19 | Son Güncelleme:

Otoyol Devriyesi Tv'de ilk kez bu akşam Atv'de! Otoyol Devriyesi konusu nedir, oyuncuları kimler?

Otoyol Devriyesi Tv'de ilk kez bu akşam Atv'de! Otoyol Devriyesi konusu nedir, oyuncuları kimler"

Otoyol Devriyesi, bu akşam Tv'de ilk kez yayınlanıyor. 2017'de gösterime giren film televizyon izleyicileri ile ATV ekranlarında buluşacak.Michael Pena, Dax Shepard, Vincent D'Onofrio başrol oynadığı filmde Jon Baker (Shepard) ve Frank Ponch Poncherello (Peña) Los Angeles'taki California Otoyol Devriyesi'ne (COD) yeni katılmışlardır ancak ikisinin de bu mesleği seçmelerinin çok farklı nedenleri vardır. İşte Otoyol Devriyesi konusu...

2017 yapımı Otoyol Devriyesi filmi, bu akşam Tv'de ilk kez ekranlara geliyor. Dax Shepard'ın yönetmen koltuğunda oturduğu filmde Michael Pena, Dax Shepard, Vincent D'Onofrio başrol oynuyor. Filmi izlemek isteyenler konusu ile ilgili araştırma yapmaya başladı. Los Angeles'taki California Otoyol Devriyesi'ne (COD) yeni katılan kahramanların yaşadıkları konu alan film, saat 20:00'de Atv'de yayınlanacak.

OTOYOL DEVRİYESİ SAAT KAÇTA?

Otoyol Devriyesi bu akşam saat 20:00'de Atv ekranlarında yayınlanacak.

OTOYOL DEVRİYESİ KONUSU NEDİR?

Jon Baker (Shepard) ve Frank Ponch Poncherello (Peña) Los Angeles'taki California Otoyol Devriyesi'ne (COD) yeni katılmışlardır ancak ikisinin de bu mesleği seçmelerinin çok farklı nedenleri vardır. Baker, hayatını ve evliliğini düzende tutmaya çalışan eski bir motosikletçidir. Poncherello ise COD’un içinde bir iç iş olduğunu ve milyonlarca dolarlık bir soygunla olan ilişkisini araştıran gizli bir Federal ajandır. Tecrübesiz çaylak ve sert profesyonel bir araya gelir ancak aralarındaki sürtüşme işlerine de yansır. Yine de Baker'ın eşsiz sürüş becerileri ve Ponch'un sokakların kurdu olması birlikte çalışmalarını kolaylaştırabilir... Tabii daha önce birbirlerini öldürmeye kalkmazlarsa!

OTOYOL DEVRİYESİ OYUNCULARI KİMLER?

Michael Pena, Dax Shepard, Vincent D’Onofrio  

Bu akşam TV'de hangi diziler var? 23 Ağustos Pazar Kanal D, Atv, Fox, Tv8 yayın akışı burada

<p>Editör-Kurgu: Ezgi Aşık / <a href='mailto:ezgi.asik@turkmedya.com.tr'>ezgi.asik@turkmedya.com.tr<

Milli sondaj çalışmaları ne durumda?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Balık pişirirken yapılan hatalara dikkat!

7000 yıllık bir geçmişe sahip Leblebinin faydaları