• $7,3735
  • €8,968
  • 443.721
  • 1575.65
08 Ocak 2021 Cuma 15:04 | Son Güncelleme:

Otelde ekstraları ödemediği iddia edilen Emina Jahovic'in erişim yasağı isteğine ret

Otelde ekstraları ödemediği iddia edilen Emina Jahovic'in erişim yasağı isteğine ret

Mustafa Sandal'ın eski Emina Jahovic, kaldığı otelde ekstreleri ödemediği yönünde haberlerle gündeme gelmişti. Jahovic, hakkında çıkan haberleri engellemek için mahkemeye başvurdu. Jahovic'in ‘Haberlere erişim engeli getirilsin' talebi reddedildi.

Geçtiğimiz günlerde bir turizm çalışanı sosyal medyada canlı yayın yapan magazin sayfasına mesaj atarak Mustafa Sandal'ın eski eşi Emina Jahovic'i suçlayıcı ifadelerde bulunmuştu.

Emina Jahovic'in tüm ailesini Sırbistan'dan Göcek'te çalıştığı otele getirdiğini söyleyen çalışan, geçmiş yıllardan kalan ekstraların ödenmediğin söyledi.

Çalışanın, 'Yiyip, içip para vermiyorlardı. Hesabı kapatabilmek için peşlerinde dolanıyorduk. Ne bahşiş, ne bir şey verirlerdi. Kapatılmayan hesaplar bize kesildiği için çok sorun yaşıyorduk' iddiaları gündeme bomba gibi düşmüştü. Emina Jahovic'ten ise hamle gecikmedi.

Nöbetçi Sulh Ceza Hakimliği'ne başvuran Emina Jahovic, haberlere erişim engeli getirilmesi talebinde bulundu. Sabah'ta yer alan habere göre; ceza hakimliği, yayın içeriklerinin magazinsel nitelik taşıdığını, yasağın haber verme hakkını kısıtlayacağını belirterek Emina Jahovic'in talebini reddetti.

<p>ATV'nin reyting rekorları kıran başrolünde Burak Özçivit'in rol aldığı Kuruluş Osman dizisi Türk

Ahmet Yenilmez 'Kuruluş Osman'ı' anlattı: Demirci Davut'un sahnelerine dikkat edin!

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Beyaza bürünen Horma Kanyonu muhteşem manzaralar sunuyor

Türk mühendisler yaptı! Samur suya indirildi