• $8,109
  • €9,7027
  • 454.762
  • 1393.33
06 Nisan 2021 Salı 17:48 | Son Güncelleme:

Ortalığı ayağa kaldırmıştı... Demet Akalın'ın Tiktok olayı yalan mı çıktı?

Ortalığı ayağa kaldırmıştı... Demet Akalın'ın Tiktok olayı yalan mı çıktı"

Ünlü popçu Demet Akalın, geçtiğimiz hafta Hira'nın Tiktok üzerinden Özgür Balakar adlı fenomene 7 bin TL'lik hediye gönderdiğini söyledi. Tiktok fenomenleri hakkında sosyal medyadan paylaştığı video ile sert açıklamalarda bulunan Demet Akalın'ın uygulama için reklam yaptığı iddia edildi. Akalın'dan konuya ilişkin açıklama gelmedi.

Geçtiğimiz hafta Hira, annesi Demet Akalın'ın kartını kullanarak Tiktok uygulamasında canlı yayın yapan Özgür Balakar'a 7 bin TL'lik hediye gönderdi. Yaşanan olayın ardından Demet Akalın sosyal medya hesabından çektiği videoda 'Bütün anne ve babalar beni iyi dinlesin. Bugün ben yayındayken Hira da ders arasındayken TikTok'a giriyor ve bir kızın canlı yayınını açıyor.

Kız 'Bana çiçek gönder böcek gönder, teşekkür ederim Hira' demiş. Ve kredi kartımdan 7 bin TL çekiliyor. TikTok fenomeniyle görüştüm 'Bunun muhatabı Apple' diyor. Apple'ye başvurduk oradan geri dönüş yok. Bu resmen bir hırsızlık. Çocuklar bunlara maruz kalıyor gerçekten çok ayıp. Ne kadar ayıp ne kadar günah' sözleri ile sert açıklamalarda bulundu.

Konunun muhatabı fenomen de Söylezsem Olmaz canlı yayına telefonla bağlanarak 'Sadece dedim ki Demet ablanın kızıysan bir tane gül gönder. Onun fiyatı 30 kuruş falan daha az bile olabilir. Sadece o mu, değil mi diye sordum. O da gül gönderdi.

Benim insanlardan para isteme gibi bir durum yok zaten insanlar kendi kendine isteyerek bunu gönderiyorlar. Soyguncu kelimesi ağır bir kelime. Bunları doğru bulmuyorum' demişti.

Tüm bu yaşananların ardından Beyaz TV'de ekrana getirilen Söylemezsem Olmaz programında Demet Akalın hakkında bomba bir iddia ortaya atıldı. Programa ulaşan bir kaynak Demet Akalın'ın TikTok fenomenlerine reklam için teklifte bulunduğu öne sürüldü. İddialara göre bazı fenomenler teklifi kabul etmedi, kabul eden isimlerden reklam için plan kurdu.

Bircan Bali iddiaların ardından 'Helal olsun vallahi tüm bunlar reklam için ise bizde burada günlerdir çok güzel reklamını yaptık' ifadelerini kullandı.

Arto, Demet Akalın'ın iddiaların ardından söz hakkı olduğunu söylerken ünlü popçu cephesinden konuya ilişkin herhangi bir açıklama gelmedi.

<p>Spor Toto Süper Lig'de Fenerbahçe konuk ettiği Gaziantep FK'yi 3-1 mağlup ederek şampiyonluk yarı

Fenerbahçe-Gaziantep FK Maç Yorumu

Ramazanda zekât, fitre ve oruç fidyesi kimlere verilir? Zekât alıp verirken nelere dikkat etmeli?

Adana Ulu Camii'nin kayıp çinileri Londra'dan çıktı

Aynı cadde üzerinde 1 dakika arayla iftar yapıyorlar