• $7,9701
  • €9,4633
  • 487.203
  • 1190.63
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
23 Temmuz 2020 Perşembe 17:50 | Son Güncelleme:

Orman Çocuğu konusu nedir? Filmin oyuncu kadrosunda kimler var?

Orman Çocuğu konusu nedir" Filmin oyuncu kadrosunda kimler var"

Orman Çocuğu filmi bu akşam ATV'de seyirci karşısına çıkacak. Bebekken geldiği ormanda kurtlar tarafından büyütülen çocuğun hikayesine konu alan Orman Çocuğu filmi Justin Marks tarafından kaleme alınmıştır. Walt Disney Pictures tarafından üretilen film Orman Çocuğu filmi, fantastik macera filmidir.

ATV ekranlarında saat 20:00’da yayınlanacak olan Orman Çocuğu, Walt Disney Pictures aracılığıyla üretilmiştir. Fantastik macera filmi Orman Çocuğu filminin yönetmen koltuğunda Jon Favreau bulunuyor. ABD yapımı olan film, Türkiye’de 2016 yılında vizyona girmiştir. Orman Çocuğu Justin Marks tarafından yazılmıştır.

ORMAN ÇOCUĞU KONUSU NEDİR?

Ailesini kaybeden bir erkek çocuk vahşi ormanın derinliklerinde bir ayı, bir siyah panter ve bir kurt sürüsü tarafından büyütülür. Bagheera, Mowgli’ye bu macerada akıl hocalığı yapacaktır.

Canlı-aksiyon ve epik türündeki bu hikayede, kurtlar tarafından yetiştirilen Mowgli evi bildiği tek yeri terketmek zorunda kalınca, hem kendisini hem dış dünyayı keşfetmek için yeni bir arayışa çıkacaktır.

ORMAN ÇOCUĞU OYUNCU KADROSUNDA KİMLER VAR?

Disney tarafından hayata geçirilen filmin orijinal seslendirme kadrosunda ise Ben Kingsley ve Neel Sethi isimleri başı çekerken kadroda onlara Scarlett Johansson, Idris Elba, Bill Murray, Christopher Walken, Lupita Nyong'o ve Giancarlo Esposito isimleri yer alıyor.

<p>Azerbaycan Savunma Bakanlığından yapılan açıklamada, Hava Kuvvetlerinin yerel saatle 13.00-15.00'

Azerbaycan Hava Kuvvetleri, işgalci Ermenistan güçlerinin tank ve sığınaklarını imha etti

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Ankara'da asayiş uygulaması! 750 polisin katıldı

Başkan Erdoğan, Kayseri'de