• $9,2191
  • €10,7716
  • 528.189
  • 1432.8
23 Ağustos 2021 Pazartesi 18:09 | Son Güncelleme:

Okan Karacan kimdir, kaç yaşında, nereli? Okan Karacan mesleği nedir, hayatı ve biyografisi nedir, eşi kimdir?

Okan Karacan kimdir, kaç yaşında, nereli" Okan Karacan mesleği nedir, hayatı ve biyografisi nedir, eşi kimdir"

Okan Karacan, hakkında çıkan haberler üzerine sosyal medya gündemine bomba gibi düştü. Karakola gidip ifade verdiğini belirten ve bir dönem verdiği kilolarla gündeme gelen ünlü sunucu Okan Karacan hayatı kariyeri merak konusu oldu. Peki Okan Karacan kimdir, kaç yaşında, nereli, mesleği nedir, hayatı ve biyografisi nasıl, eşi kimdir?

Okan Karacan, taciz iddiası ile ifade verdiği belirtildi. Bir televizyon kanalında hakkında çıkan iddialara yanıt veren ünlü sonucu Okan Karacan, olayın kendisiyle ilgisi olmadığını belirtti. Uzun süredir gözlerden uzak bir hayat yaşayan bir aile babası Okan Karacan kimdir, kaç yaşında, nereli, eşi kim, çocukları kaç yaşında? soruların yanıtları merak konusu oldu.

OKAN KARACAN TACİZ İDDİALARINA YANIT VERDİ!

Ünlü sunucu Okan Karacan hakkındaki taciz iddialarıyla ilgili bir televizyon kanalında açıklama yaptı. Karacan 26 yıldır göz önünde yaşayan bir aile babası olduğunu belirterek "Olayın benimle bir ilgisi yok. İki hafta önce karakola gittim. Tanımadığım bir hanımefendi hakkımda şikayetçi bulunmuş. İfademi verdim. Ben de kendisinden iftira suçundan şikayetçi oldum" dedi.

Emniyet tutanaklarına göre Karacan 13.08. 2021 günü saat 19:00 da gözaltına alınarak Beşiktaş İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne götürüldü. Karacan'ın Aile içi ve Kadına Yönelik Şiddet Bürosu'nda ifadesi alındı.

OKAN KARACAN KİMDİR?

Okan Karacan, 1977 tarihinde İstanbul'da dünyaya geldi. Televizyon ekranlarının tanıdık yüzlerinden biri olan Okan Karacan bugün 44 yaşına şovmen, program yapımcısı, radyocu, sunucu, tiyatro, dizi ve sinema oyuncusudur. Okan Karacan'ın boyu 1,64 cm'dir.

OKAN KARACAN'IN KARİYERİ

Okan Karacan ilk ve orta öğrenimini, İstanbul ili Şişli ilçesinde bulunan Terakki Vakfına ait Özel Terakki Lisesi'nde aldı. Üniversite eğitimi için Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme Bölümünü kazanan Karacan, bu üniversiteyi tamamlayamadı, 1995 yılında ise kısa bir süre turizm alanında ticaret hayatına atıldı.Kısa süreli bir iş hayatının ardından yeniden üniversiteye dönen Okan Karacan 2001 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Türk Müziği Müzikoloji bölümünü kazandı.

Karacan, buradaki eğitimini 8 yılda tamamlayabildi. Bu esnada pek çok çocuk tiyatrosunda çalışan Karacan, 2002 yılında Tiyatro Portakal'da Sigara Böreği isimli tiyatro oyununda rol alarak oyunculuk hayatına başladı. Tiyatro oyunculuğunu BKM ve Uygur Kardeşler'de devam ettirerek geliştirdi.

Buradan televizyon alanına geçen Karacan, çeşitli televizyon programlarında sunuculuk ve ardından bazı televizyon programlarının yapımcılığını yapmıştır.Karacan, bu süre içerisinde çeşitli televizyon dizilerinde de rol almış ve yine bu yıllar arasına iki radyo programı sunuculuğunu da sıkıştırmıştır.

Sinema oyunculuğu alanında ise; ilki 2007 yılında üçüncüsü ise 2013 yılında çekilen Çılgın Dersane serisi sinema filminde doktor Bilgin karakterini canlandırmıştır. Karacan halen yurt dışında Karacan Artistik Hizmetler adıyla hizmet veren bir yapım şirketini çalıştırmaktadır. Aynı zamanda 2011 yılından bu yana çeşitli telemarketing organizasyonlarında çalışmaktadır.

TELEVİZYON PROGRAMLARI

Şakamatik, Show Tv

Çocuktan Al Haberi, Kanal D

Sakarazzi, ATV

Yılbaşı eğlencesi, 2000, ATV

Sabah Kuşağı, TRTGünbe Gün, Fox TvOyunbozar, Star TvKabare, KabareBuzda Dans, 2007, yapımcıŞarkı Söylemek Lazım, 2007, yapımcı

  • Okan Karacan kimdir
  • Okan Karacan kaç yaşında
  • Okan Karacan mesleği nedir
  • Okan Karacan hayatı ve biyografisi nedir
<p>Osman Kavala Davası'nı yakından takip ediyorlar. Hatta yargı üzerinde baskı oluşturmak için duruş

Osman Kavala'nın elçileri

21. yüzyılın en iyi dizisi seçildi

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Nijerya Cumhurbaşkanı ile ortak basın toplantısı düzenledi

Mersin'de TURKOVAC Faz-3 çalışması kapsamında gönüllüler aşılanıyor