• $8,0643
  • €9,6669
  • 461.356
  • 1409.63
20 Ocak 2021 Çarşamba 15:08 | Son Güncelleme:

Okan Bayülgen, Gülben Ergen'i kızdırdı! 'Defne Samyeli'de böyle değildin'

Okan Bayülgen, Gülben Ergen'i kızdırdı! 'Defne Samyeli'de böyle değildin'

Ünlü şarkıcı Gülben Ergen, Okan Bayülgen'in sunuculuğunu üstlendiği Nokta adlı programa konuk oldu. Okan Bayülgen'in sorularını yanıtlayan Ergen, bir anda gerildi. Okan Bayülgen'e 'Defne Samyeli'de böyle değildin' diyen Gülben Ergen sonrası gülümseyerek konuyu kapattı.

Özel hayatıyla sık sık magazin basınında yerini alan başarılı şarkıcı Gülben Ergen, geçtiğimiz gün Okan Bayülgen'in Nokta adlı programına konuk oldu. Kendisine yöneltilen her soruyu cevaplayan Ergen, Okan Bayülgen'in üzerine gelmesiyle gerildi.

Okan Bayülgen, 'Sen aslında kimi sanatçıların yapmak istediği şeyi de yapmak istiyorsun. Yani Zuhal Olcay gibi de, Leman Sam gibi de olmak istiyorsun. Ancak kimse buna izin vermez. Çünkü sanatçılar kamplara ayrılılar. Bahsettiğim durum siyasi kamplaşma değil, ancak bir kamplaşma vardır' dedi.


Gülben Ergen bu durum karşısında tepki gösterdi. Ergen, 'Aranıza beni almak için takla atarsınız da belli etmezsiniz' dedi. Okan Bayülgen de 'Evet ama sadece konuşmak için' deyince Gülben Ergen gerildi. Ünlü şarkıcı, 'Defne Samyeli'de hiç böyle değildi. Gayet efendi efendi... Ne oldu? Coşkulandın sen' diyerek çıkışta bulundu.

<p>İzmir'de Murat A. adlı şahıs annesinin eski eşi Mahmut Karşıcı'yı sokak ortasında pompalı tüfekle

Sokak ortasında pompalı dehşeti! Cinayet anları güvenlik kamerasında...

Ankara semalarındaki flamingoların görsel şöleni ilgi çekiyor

İstanbul'da gece çamur yağdı, vatandaşlar soluğu oto yıkamacılarda aldı

Bakanı Karaismailoğlu, Hasankeyf-2 Köprüsü Açılış Töreninde katıldı