• $12,8281
  • €14,5114
  • 734.215
  • 1808.79
6 Şubat 2021 Cumartesi 12:58 | Son Güncelleme:

Oğuzhan Koç'tan Eser Yenenler ve İbrahim Büyükak hakkında olay yaratacak sözler! 'Onların yanında yakışıklı olmak çok kolay'

Oğuzhan Koç'tan Eser Yenenler ve İbrahim Büyükak hakkında olay yaratacak sözler! 'Onların yanında yakışıklı olmak çok kolay'

Doğduğun Ev Kaderindir'in Zeynep'i Demet Özdemir ile yaşadığı aşkla gündemden düşmeyen ünlü şarkıcı ve oyuncu Oğuzhan Koç, çıkardığı albümle ilgili açıklamalarda bulundu. Çok Güzel Hareketler Bunlar programında tanıştığı Eser Yenenler ve İbrahim Büyükak hakkında konuşan Oğuzhan Koç, 'Onların yanında yakışıklı olmak çok kolay' sözleri ile güldürdü.

Yazdığı her şarkı ile adından söz ettirmeyi başaran Oğuzhan Koç, özel hayatıyla da konuşulmaya devam ediyor. Çok Güzel Hareketler Bunlar programında söz yazarı ve şarkıcı kimliğini ön plana çıkaran ünlü isim Oğuzhan Koç, Hakan Gence'ye özel açıklamalarda bulundu. Oğuzhan Koç, Eser Yenenler ve İbrahim Büyükak hakkında da konuştu.

Senin için 'Romantik şarkıların prensi' diyenler de 'Yeni pop-star' diyenler de var. Sence?

Ben ultrastarım (gülüyor)! Şaka bir yana popstar, megastar, harika star... Ben bunlardan hiçbiri değilim. Öyle bir hedefim de hiç yok ve olmayacak.

Neden?

Benim derdim kaliteli popüler müzik yapmak, bunun bir adı, bir köşesi yok. Bir de o kalıplar, isimler sahiplerini bulmuş, yeni bir isme talip olmaya da gerek yok.

Geçen sene 'Ev' isimli bir albüm çıkardın. Ardından ara vermeden 'Kendime Sardım' adlı single'ını yayımladın. Hemen akabinde 'Heyecandan', 'Küskün', şimdi de 'Hepsi Geçiyor' şarkıları geldi. Frene basmadan ilerliyorsun...

Öncelikle bütün büyük plak şirketleriyle bağımı kopardım. Yeni dünyaya ayak uydurmak ve çok daha fazlasını yapmak istiyordum. Ama benim için bunları planlayacak, beni motive edecek bir ekibim yoktu. 'Hypers'la çalışmaya başladım ve o ekibe kavuştum. Bana "Sen şarkı yaz, söyle ve gerisini bize bırak" dediler, ben de öyle yaptım. Tabii pandeminin de bunda etkisi var kesinlikle.

Yeni şarkın 'Hepsi Geçiyor'. Hayatta senin geçmez dediğin neler geçti?

Bu yükün altından nasıl kalkacağım dediğim çok şey oldu. İnsana problemler başına geldiği esnada hiç geçmeyecekmiş gibi geliyor. Ama bir yıl sonra kendini gülerek anlatırken buluyorsun. Çok klişe ama zaman gerçekten sana en büyük acıları bile gülerek anlatma fırsatı veriyor. Bu şarkıda da "Bunu nasıl atlatacağım" dediğimiz şeylerin zamanla tatlı birer anıya dönüştüğünü anlatmak istedim.

Çok sakin ama bir taraftan iddialı bir havan var...

Tam olarak söylediğin kişiyim. Günlük hayatımda hararetli, nabzı yüksek sohbetleri sevmem. Oradan kendimi soyutlarım. Ama yaptığım işle ilgili de tatlı bir özgüvenim var sanırım.

'Çok Güzel Hareketler'de ekibin en yakışıklısı olarak anıldın. Ardından 'Üç Adam' başladı, yine sen yakışıklı çocuk olarak konuşuldun...

Sen kendin gülmekten soruyu soramıyorsun ki! Bu soruya çok kolay bir cevabım var: Eser ve İbo'nun yanında yakışıklı olmak çok kolay (gülüyor). İnan bu konuda hiç zorlanmadım. O yüzden de zaten en yakın arkadaşlarım olarak kalıyorlar.

Temiz aile çocuğu duruşun var. İlişkilerde bunun ekmeğini yedin mi?

Bunun bir ekmeği var mı bilmiyorum ama ben hakikaten temiz bir aile çocuğuyum. Annem ilkokul öğretmeni, babam bankacı, bir abim var. Standart bir Türk ailesinde büyüdüm. 'Orta direk'tik. Derslerim iyi olsun, aman etrafa saygılı olalım diye büyütüldük. Bu, özel hayatıma nasıl yansımıştır bilmiyorum ama herhalde iyi yansıdı, ilişkilerim hep uzun süreli oldu.

Bir süredir oyuncu Demet Özdemir'le birliktesiniz. İlişki nasıl gidiyor?

Her şey yolunda. Keyifli gidiyor.

Aylar önce bir mekân çıkışında fotoğraflarınız çekildi. İlişkiniz olmadığını söylediniz. Neden sakladınız?

İnan saklamadık. Ortak arkadaşlarımız var, sık sık görüşüyorduk. Ama o sırada aramızda bir şey yoktu. Hâlâ da çok yeni, bir-iki ay oldu. İnsanların buna çok şaşırmalarını anlamıyorum. Biriyle bir şeyler yaşamak için önce vakit geçirmen gerekmiyor mu? Biz de bu süreci yaşadık. Bir ilişkiye dönüşmeye başladığında da saklanmadık.

İkinizde bekârsınız. Neden bu kadar büyük olay oldu sence?

Evet. Biz kimseden kaçmıyoruz ama mümkünse ilişkimizi de kameraların gözüne sokmamaya çalışıyoruz.

Demet'e hiç şarkı yazdın mı?

Henüz değil.

'Türkiye'nin enerji cenneti haline gelecek'... Tarihi proje için geri sayım
'Türkiye'nin enerji cenneti haline gelecek'... Tarihi proje için geri sayım

"Türkiye'nin enerji cenneti haline gelecek"... Tarihi proje için geri sayım

Kayseri Havalimanı yeni terminalinin yüzde 37'si tamamlandı
Kayseri Havalimanı yeni terminalinin yüzde 37'si tamamlandı

Kayseri Havalimanı yeni terminalinin yüzde 37'si tamamlandı

Asgari ücrette 2022 maaşına yüksek zam formülü! Masadaki rakam belli oldu
Asgari ücrette 2022 maaşına yüksek zam formülü! Masadaki rakam belli oldu

Asgari ücrette 2022 maaşına yüksek zam formülü! Masadaki rakam belli oldu

<p> </p>

Muhalefet liderleri Abdullah Gül'ün kapısını neden çaldı?

Uşak'ta dere yatağında patlamamış top mermisi bulundu

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (29 Kasım 2021)

Kuvvetli lodos hayatı olumsuz etkiliyor