• $8,1555
  • €9,7219
  • 453.626
  • 1375.91
02 Nisan 2021 Cuma 13:12 | Son Güncelleme:

Oğuzhan Koç yeni film müjdesini böyle duyurdu... Demet Özdemir rol alacak mı?

Oğuzhan Koç yeni film müjdesini böyle duyurdu... Demet Özdemir rol alacak mı"

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde hayat verdiği Zeynep karakteri ile beğeni toplayan Demet Özdemir ve kendisi hem oyuncu olan hem de şarkıcılık yapan Oğuzhan Koç aşkı tam gaz devam ediyor. Oğuzhan Koç, yeni proje müjdesi verirken sevgilisi Demet Özdemir'e rol verip vermeyeceği sorulması üzerine 'Demet'in oyunculuğunun da hastasıyız. Hiç konuşmadık ama neden olmasın' yanıtını verdi.

Aşk yaşamaya başlamalarının ardından magazin gündeminden düşmeyen Doğduğun Ev Kaderindir'i Zeynep'i Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç çifti görüntü vermekten kaçınsa da sosyal medya paylaşımları ile sık sık adından söz ettiriyor.

Geçtiğimiz gün annesi Kıymet Koç ve babası Bahattin Koç'la birlikte Etiler'deki bir restoranda objektiflere takılan ünlü şarkıcı ve oyuncu Oğuzhan Koç basın mensupları ile sohbet etmeyi ihmal etmedi. Kendisine yöneltilen soruları yanıtlayan Koç, yeni senaryo müjdesini verdi.

Oğuzhan Koç, 'Sevgiliniz Demet Özdemir'i oynatmayı düşünür müsünüz?' sorusuna, "Demet'in oyunculuğunun da hastasıyız. Hiç konuşmadık ama neden olmasın." şeklinde cevap verdi.

<p><strong>ALTIN POWELL SONRASI DÜŞTÜ</strong><br></p><p>Altın, Fed Başkanı Powell'ın ABD büyümesi v

Haftanın Ekonomi Başlıkları... Powell Konuştu, Altın düştü

Sahur sofranızda bunlar olsun!

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Libya Başbakanı Dibeybe'yi resmi törenle karşıladı.

Düzce'de denizin bir kısmı kahverengiye dönüştü