• $7,9592
  • €9,4474
  • 461.535
  • 1321.75
24 Mart 2020 Salı 09:28 | Son Güncelleme:

Oğuzhan Koç yeni bir aşka mı yelken açtı? Fotoğraflar ele verdi!

Oğuzhan Koç yeni bir aşka mı yelken açtı" Fotoğraflar ele verdi!

Geçen aylarda Yağmur Tanrısevsin ile ilişkisi sona eren Oğuzhan Koç'un, Cansu Dila Gülsoy adlı genç kız ile aynı dağ evinden paylaştığı fotoğraflar akılları karıştırdı. Haliyle ikili hakkında aşk iddiaları ortaya atıldı.

Oğuzhan Koç’un sık sık gittiği dağ evinden Cansu Dila Gülsoy adlı Instagram kullanıcısının da fotoğraf paylaşması, ikilinin birlikte oolduğu ve hatta karantina günlerini birlikte geçirdiği şeklinde yorumlandı. Gülsoy’un yayınladığı bir karede Koç’un beyaz aracının görünmesi de dedikoduları iyice alevlendirdi.

YENİ BİR AŞK MI?

Hürriyet'in haberine göre; Cansu Dila Gülsoy sosyal medya kullanıcılarının yorumları üzerine sosyal medya hesabından şu açıklamayı yaptı:

'ARKADAŞLARIMLA KİRALAYIP KALDIĞIM EV'

“Bu ev hafta sonu arkadaşlarımla kiralayıp kaldığım ev. Aynı şekilde Oğuzhan Koç’un da sürekli zaman geçirdiği bir evmiş. Hiçbir fikrim yok. Biraz araştırırsanız, bu evin çoğu sitede ilanını bulursunuz zaten.”

Konuyla ilgili sessizliğini koruyan Oğuzhan Koç, sık sık gittiği dağ evinden fotoğraflarını takipçileriyle paylaşmaya devam ediyor.

<p>Kovid-19 aşısı için gönüllü olan Sağlık Bilimleri  Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Kemal

Aşı salgını bitirmeye yeterli olacak mı?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Uludağ'ın Robinson Crusoe'su 7 yıldır ormanda yaşıyor

Adana'da uyuşturucu tacirlerine şafak baskını