• $7,8158
  • €9,4809
  • 461.388
  • 1330.87
29 Nisan 2020 Çarşamba 17:58 | Son Güncelleme:

Öğretmen dizisinin sete çıkış tarihi belli oldu!

Öğretmen dizisinin sete çıkış tarihi belli oldu!

Fox TV'de yayın hayatına başlayan ve kısa sürede sevilen ilgiyle takip edilen bir yapım olan Öğretmen dizisinin yeni bölüm detayları merak ediliyor. Perşembe günleri ekrana gelen dizinin yeni bölümlerinin ne zaman yayınlanacağı araştırılıyor. Son olarak Öğretmen dizisiyle ilgili yeni bir karar alındığı öğrenildi.

Yayınlandığı ilk günden itibaren beğeniyle takip edilen Fox Tv ekranlarının reyting dizisi Öğretmen bu hafta yayınlanacak mı? Öğretmen Dizisi yeni bölüm fragmanını göremeyen izleyiciler dizinin bu hafta yayınlanıp yayınlanmayacağını merak etmeye başladı. Peki Öğretmen Dizisi bu akşam yayınlanacak mı?

29 Nisan Çarşamba günü Fox tv ekranlarında olması beklenen Öğretmen Dizisi bu akşam FoxTv'nin yayın akışında görünmüyor. Sebebi ise ülkemizde yaşanan ve dünyayı etkisi altına alan koronavirüs tedbirleri. Bu kapsamda bir çok dizi gibi Öğretmen Dizisi dizinin çekimlerine ara vermek zorunda kaldı.

SETE ÇIKIŞ TARİHİ BELLİ OLDU

Son olarak Öğretmen dizisiyle ilgili yeni bir karar alındığı öğrenildi. Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Öğretmen dizisi yeni bir değişiklik yaşanmazsa 27 Mayıs'ta sete çıkacak. Bu gelişme dizinin hayranlarını heyecanlandırdı. Dizinin yeni bölümlerinin ne zaman ekrana geleceği ise henüz merak konusu.

<p>Akşam TV WhatsApp hattı: 0530 708 54 44</p>

Minik Azze ile sevimli Baron'un dostluğu

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Bakan Karaismailoğlu, Sarıkamış-Karakurt-Horasan yolu açılış törenine katıldı

İçişleri Bakanlığı: Bitlis'te 2 bin 571 personelin katılımıyla ''Yıldırım-16 Sehi Ormanları Operasyonu'' başlatıldı