• $7,814
  • €9,3507
  • 448.907
  • 1328.73
01 Kasım 2020 Pazar 18:29 | Son Güncelleme:

Öğretmen bu akşam var mı? Öğretmen neden yok, ne zaman yayınlanacak?

Öğretmen bu akşam var mı" Öğretmen neden yok, ne zaman yayınlanacak"

Öğretmen neden yok, ne zaman yayınlanacak gibi sorular sık sık aranan konulardan birisi oldu. Vatandaşlar, her pazar seyirci karşısına çıkan Öğretmen dizisini Fox Tv yayın akışında göremedi. İlker Kaleli, Ceren Moray ve Afra Saraçoğlu gibi isimlerin yer aldığı Öğretmen neden yok, ne zaman yayınlanacak?

Öğretmen dizisi Fox Tv'de her pazar izleyici karşısına çıkıyor. Merve Girgin'in senaryosunu yazdığı Öğretmen dizisini bu akşam ekranda göremeyen izleyiciler detaylı bilgi almak istiyor. Fox Tv yayın akışından yer alamayan Öğretmen neden yok, ne zaman yayınlanacak gibi soruları izleyiciler için önem arz ediyor.

ÖĞRETMEN NEDEN YOK, NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Öğretmen dizisi bugün Fox Tv yayın akışında yer almadı. Dizinin yayınlanmamasının sebebi olarak İzmir depremi olduğu düşünülüyor. Detaylı bilgi geldikçe haberimize ekleyeceğiz.

Öğretmen dizinin eski bölümü saat 22:45'de yayınlanacak. Yeni bölüm ise 8 Kasım Pazar günü ekranda olacak. 


ÖĞRETMEN 8. BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?

Taner'le yüzleşmesinden sonra Akif, kendine olan güvenini tamamen kaybetmiştir. Artık görev Akif'tedir. Akşam sekize kadar hem kendini hem de öğrencilerini yaptıklarında haklı olduğuna ikna etmelidir.

Fakat kendi hafızasına bile güvenemiyorken bunu nasıl başaracaktır? Sonunda her şeyi hatırlamayı başaran Zeynep ise Akif'e, onu ikna edebilmek için zamanında ulaşabilecek midir?

<p>Cevizlibağ - Eminönü tramvay hattında meydana gelen kavgada, maskesini burnunun altında bulundura

Tramvayda maske kavgası: Neyin peşindesin?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

'Yeditepe Huzur' uygulamasının bilançosu açıklandı

Iğdır'daki temizlik işçileri sokaklardan toplanan çöplerle ''ATMA'' yazdı