• $7,9701
  • €9,4633
  • 487.203
  • 1190.63
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
12 Ekim 2020 Pazartesi 09:20 | Son Güncelleme:

Öğretmen 6. bölüm fragmanı yayında! Öğretmen son bölümde neler yaşandı?

Öğretmen 6. bölüm fragmanı yayında! Öğretmen son bölümde neler yaşandı"

Öğretmen dizisi dün akşam yeni sezonu ile Fox Tv ekranında izleyici ile buluştu. Yeni tip koronavirüs salgını sonrası dizinin çekimlerine ara verilmişti. Öğretmen dizisi kaldığı yerden devam ediyor. Öğretmen yeni bölüm fragmanı yayında...

İlk sezonuyla herkesin beğendiği yapımlar arasında yer alan Öğretmen dizisi yeni bölümleri ile seyirci ile buluşmaya başladı. Dünyayı etkisi altına alan yeni tip koronavirüs salgını sonrası Öğretmen dizisi ekranlara bir süre ara vermişti. İlker Kaleli, Ceren Moray, Afra Saraçoğlu gibi isimler Öğretmen dizisinin başrollerinde yer alan isimler arasında.

ÖĞRETMEN 6. BÖLÜM FRAGMANI YAYINDA


ÖĞRETMEN 5. ÖZETİ

Öğretmen’in hikayesi yeniden başlıyor. Küçükkapı Lisesi 12A sınıfı büyük bir kaosun içindedir. Akif’in baygın olmasından yararlanmak isteyen bir grup öğrenci okuldan çıkmaya çalışır fakat karşılarında Akif’e ilk günden beri destek olan bir arkadaşlarını bulurlar.

Hemen okuldan çıkmak isteyen öğrenciler ve Akif’e inanan ve okulu terk etmeyen öğrenciler arasında bir çatışma yaşanır. Bütün bu karmaşadan uzak durmaya çalışan bir öğrenci ise içerde ve dışarda yaşanan bütün her şeyin anahtarıdır. Bu sırada adım adım okula polis yaklaşmaktadır. Akif uyanıp polisleri durdurabilecek midir?

<p>Meteoroloji Genel Müdürlüğü, hafta sonu için hava durumu raporunu yayımladı. Yapılan son hava tah

Meteoroloji açıkladı: Hafta sonu hava nasıl olacak?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Sağlık Bakanı Koca, Dilmener Acil Durum Hastanesinde incelemelerde bulundu

Taze pasta nasıl anlaşılır?