• $7,435
  • €9,0213
  • 443.752
  • 1540.21
31 Aralık 2020 Perşembe 15:42 | Son Güncelleme:

Oğlunu dudağından öptüğü pozla yerden yere vurulmuştu… Özcan Deniz ilk kez konuştu

Oğlunu dudağından öptüğü pozla yerden yere vurulmuştu… Özcan Deniz ilk kez konuştu

Ünlü oyuncu Özcan Deniz, Feyza Aktan ile olan evliliğinden dünyaya gelen oğlu Kuzey ile dudak dudağa poz vermişti. Deniz, verdiği poz nedeniyle eleştirilmiş. Yeni projesi Seni Çok Bekledim dizisi ile ekranlarda yerini alacak olan Özcan Deniz verdiği pozla ilgili yapılan eleştirilere ilk kez yanıt verdi.

Ünlü şarkıcı ve oyuncu Özcan Deniz, oğlu Kuzey’i dudağından öptüğü bir fotoğrafı sosyal medya hesabından takipçileri ile paylaşmıştı. Özcan Deniz'in paylaşımı yayınlamasının ardından sosyal medyada eleştiri yağmuruna tutuldu. Deniz, kendisine tepki gösterenlere yanıt verdi.

Instagram hesabından oğlu Kuzey ile dudak dudağa çektirdiği poz nedeniyle kendisini eleştirenlere cevap veren Özcan Deniz, şu ifadeleri kullandı:

Fotoğraflar her zaman görüneni söylemez. Bir aydır birbirini göremeyen baba-oğulun hasret fotoğrafı bu! O an ki özlemle neresini öpeceğimi şaşırdığım, birbirimize doyamadan ayrılmak zorunda olduğumuz anın fotoğrafı... Ve açı öyle söylemese de dudağından değil çenesinden öptüğüm bir fotoğraf! Bir aydan fazladır görmediğim oğlumu görmenin heyecanı ile paylaşılmış masum bir fotoğraf… Allah kimseye yaşatmasın ama baba olmayan anlamaz

<p>Terörist Öcalan ve PKK paçavralarıyla dolu olan binadaki  görüntüler gündeme bomba gibi düştü. Te

'HDP, PKK'nın hücre evi gibi çalışıyor'

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Karlı kış günlerinde ''Van usulü beyzbol'' oynayarak eğleniyorlar

Yüksek Hızlı Tren testlerini yapan tren Sivas'a geldi