• $ 6,1021
  • € 6,5873
  • 316.596
  • 115642
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

O Ses Türkiye finalisti İlayda Coşkun kimdir? O Ses İlayda Coşkun kaç yaşında, nereli?

O Ses Türkiye'de 14 Şubat akşamı yarı final heyecanı yaşandı. İlayda Coşkun, O Ses Türkiye’nin 2020 sezonunda yarı finale kalan isimleri arasında yer alıyor. İlayda Coşkun, yarı finalist olarak bir kez daha performans sergiledi. İzleyiciler ve destekleyenleri İlayda Coşkun'un hayatını merak ediyor. İşte O Ses Türkiye yarı finalisti İlayda Coşkun ile ilgili merak edilenler...

O Ses Türkiye yarı finalisti İlayda Coşkun kimdir? sorusunun yanıtı merakla araştırılıyor. O Ses Türkiye'de bu akşam yarı final heyecanı yaşanıyor. Dün akşam finale kalmak için çabalayacak isimlerden olan İlayda Coşkun'un kaç yaşında ve nereli olduğu merak ediliyor. Hadise'nin takımında yarışan İlayda Coşkun hakkında merak edilenleri sizler için derledik.

O SES TÜRKİYE İLAYDA COŞKUN KİMDİR?

İlayda Coşkun, yarışmaya İstanbul'dan katılıyor.  Türk Sanat Müziği sanatçısı Nursaç Doğanışık’a vokal yaptı. Küçüklükten beri Türk sanat müziğine ilgi duyduğunu belirten genç yarışmacı, huzurevlerinde sahne aldığını söyledi. O Ses Türkiye sahnesine ilk olarak “Highway to Hell” şarkısıyla çıkan İlayda Coşkun, tüm jüri üyelerini döndürmeyi başardı, tercihini ise Hadise’den yana kullandı.

İlayda Coşkun, son olarak çıktığı 3'lü düelloda Şebnem Ferah'ın "Gözlerimin Etrafındaki Çizgiler" şarkısını seslendirerek yarı finale yükselmeye hak kazandı. 

İlayda Coşkun, 2020 O Ses Türkiye'de finale kalan isimler arasında yer alamadı.


<p>Suriye´nin kuzeyindeki Kamışlı´da ABD askerleri, kullandıkları zırhlı aracı Rus askeri polis arac

ABD ve Rus Askeri Araçlarının Yol Kapma Kavgası Kameraya Yansıdı

Hayranı gibi yaklaştı önce imzasını aldı, sonra canını!

Almanya'da korkunç saldırı! 'Ölenler arasında Türkler de var' iddiası

TSK tank ve komandoları, rejimin elindeki cephelere intikale başladı