• $8,2797
  • €9,7259
  • 506.048
  • 1129.33
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
08 Ekim 2020 Perşembe 18:08 | Son Güncelleme:

O Ses Türkiye için karar verildi! Yeni sezonda yeni program geliyor

O Ses Türkiye için karar verildi! Yeni sezonda yeni program geliyor

TV8'in reyting rekorları kıran yarışması MasterChef Türkiye iyi gidince O Ses Türkiye'nin şimdilik yapılmayacağı öğrenildi. Acun Ilıcalı'nın Beyaz ve İbrahim Büyükak'la geçmişte de büyük ilgi gören Pişti programını yapacağı gündeme geldi. Program için Hadise'nin de adının geçtiği kulislerde konuşuluyor.

Yayınlandığı günden beri reyting rekorları kıran MasterChef Türkiye, O Ses Türkiye'nin başlamamasına sebep oldu. TV8 ekranlarında O Ses Türkiye yerine Beyazıt Öztürk, Hadise ve İbrahim Büyükak'lı Pişti programının yapılacağı iddia ediliyor.

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın sosyal medya hesabından verdiği bilgiye göre, Acun Ilıcalı'nın bu yıl MasterChef Türkiye iyi gidince O Ses Türkiye'yi şimdilik yapmayacağı öğrenildi. Ilıcalı'nın O Ses Türkiye'nin yerine Beyazıt Öztürk, Hadise ve İbrahim Büyüak'lı ile Pişti adlı bir programa başlayacağı konuşuluyor.

Pişti programı 2006 yılında eski haber spikeri Reha Muhtar sunuculuğpunda Show Tv'de yayınlanıyordu. Şimdi ise Beyazıt Öztürk sosyal medya ve magazin gündemini konuklarıyla birlikte yeni bir format ile devam edecek. 

<p>Şimdiye dek İstanbul'daki kültür sanat faaliyetleri ve yapılan hizmetlerin tanıtıldığı üst geçitl

İmamoğlu'nun ‘İstanbul nimet' sözü anlam buldu: İBB, 100 üst geçidi 6 aylık bir firmaya kiraladı

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Canlı altın fiyatları ne kadar? 28 Ekim gram, çeyrek ve tam altın fiyatları kaç TL?

Amerika sokakları yeniden karıştı