• $ 6,1393
  • € 6,6633
  • 333.329
  • 114789
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

O Ses Türkiye Hayri Kasaç kimdir? Hayri Kasaç kaç yaşında, nereli? İşte merak edilenler

O Ses Türkiye yarışmacısı Hayri Kasaç'ın kim olduğu merak ediliyor. Sergilediği ilk performanstan beri jürileri ve dinleyenleri etkilemeyi başaran Hayri Kasaç, bu akşam canlı yayında bir performans daha sergileyecek. Hadise'nin takımında yer alan O Ses Türkiye Hayri Kasaç ile ilgili merak edilenlere haberimizden ulaşabilirsiniz..

O Ses Türkiye Hayri Kasaç kaç yaşında, nereli? sorularının yanıtı yoğun olarak araştırılmaya başlandı. O Ses Türkiye'de büyük final yaklaşıyor. Yarı finale kalmayı başaran yarışmacılar bu akşam canlı yayında bir performans daha sergileyecek. İzleyiciler Hayri Kasaç ile ilgili araştırma yapmaya başladı. O Ses Türkiye yarı finalisti Hayri Kasaç ile ilgili merak edilenler haberimizde..

HAYRİ KASAÇ KİMDİR?

Hayri Kasaç, Mardinli. 12 senedir profesyonel olarak sahnelere çıkıyor.

Acun Ilıcalı, Hayri'nin ilk sergilediği performans sonrasında yaşanan ilginç olayı anlatıyor. Hikaye şöyle; Hayri Kasaç, O Ses Türkiye'ye başvurmak için başvuru formunu dolduruyor ancak yanlışlıkla Masterchef'e başvuru yapıyor. Masterchef'e de kabul ediliyor. Daha sonrasında O Ses'e kabul ediliyor.

11 Şubat 2020 O Ses Türkiye bölümünde Hadise'nin takımından Hayri Kasaç ile Beyazıt Öztürk'ün takımından Soner Kıp ile Murat Boz'un takımından Emir Ertal eşleştiler. O Ses Türkiye çeyrek finalinde turu geçen yarışmacıyı stüdyodaki seyircilerin kullandıkları oylar belirledi. Yarı finale kalan Hayri Kasaç, finalist olan isimler arasında yer almadı.


Herkes bu görüntüyü konuşuyor!

Hayranı gibi yaklaştı önce imzasını aldı, sonra canını!

Aynada kendini görüp kaçan hırsız kameraya takıldı

Dünyanın en büyüğü olacak! Havadan görüntülendi... İşte son durum