• $7,4234
  • €9,0356
  • 439.755
  • 1528.21
11 Ocak 2021 Pazartesi 10:16 | Son Güncelleme:

O paylaşımı başını yaktı! Seren Serengil'in 2,5 yıl hapsi isteniyor

O paylaşımı başını yaktı! Seren Serengil'in 2,5 yıl hapsi isteniyor

Söylemezsem Olmaz programının yorumcusu Seren Serengil, geçtiğimiz günlerde yaptığı bir paylaşım nedeniyle başını yaktı. Bir erkeğin sevgilisiyle ayrıldıktan sonra sevgilisinin annesiyle birlikte olduğunu iddia etmesi magazin gündemini kaşıtırdı. Serengil'in paylaşımı nedeniyle hakkında 2,5 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı.

Sağlık sorunları nedeniyle zor günler geçiren Seren Serengil, yaptığı paylaşım ile başını derde soktu. Söylemezsem Olmaz yorumcusu Seren Serengil bir erkeğin sevgilisiyle ayrıldıktan sonra sevgilisinin annesiyle birlikte olduğunu ima eden bir paylaşımda bulundu. Serengil'in paylaşımı Can Tanrıyar'ı rahatsız etti ve savcılığa başvuruda bulundu.

Can Tanrıyar verdiği şikayet dilekçesinde Seren Serengil'in yaptığı paylaşımda iddia ettiği kişinin kendisi olduğunu, yıllar önce bu mesele nedeniyle kişilik haklarının zedelendiğini ve iddiayı ortaya atan magazin camiasından yüklü miktarda tazminat kazandığını belirtti.

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen soruşturma kapsamında Serengil'in ifadesi alındı. Serengil, yaptığı paylaşımda ima ettiği kişinin Can Tanrıyar olmadığını eski erkek arkadaşını kastettiğini belirtti.

SEREN SERENGİL'İN 2,5 YIL HAPSİ İSTENİYOR

Savcılık, Seren Serengil'in paylaştığı mesajda hakaret içerikli sözler sarf edildiğini belirterek 2,5 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı.

NE OLMUŞTU?

Can Tanrıyar'ın eski sevgilisi Petek Dinçöz'ün annesiyle ilişki yaşadığı yıllar önce iddia edilmişti. Can Tanrıyar hakkında çıkan haberlerin ardından yüklü miktarda tazminatlar kazanmıştı.

<p>Samsun'da arazide ağzı tel ile bağlı başıboş eşek kurtarıldı. Eşeğin ağzındaki teli kırarak çıkar

Ağzına demir teli bağlayıp ölüme terk ettiler... Zavallı eşeği, baba ve kızı kurtardı

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Gaziantep'te tır kazası! Yol trafiğe kapandı

Doğada yaptığı yemeklerle kentleri tanıtıyor