• $8,0772
  • €9,7174
  • 452.492
  • 1409.19
24 Mart 2021 Çarşamba 11:32 | Son Güncelleme:

Nurseli İdiz'den şaşırtan açıklama: Evlenirim ama aynı evde yaşamam

Nurseli İdiz'den şaşırtan açıklama: Evlenirim ama aynı evde yaşamam

Son dönemde yaptığı açıklamalar ile gündemden düşmeyen Nurseli İdiz, Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programına konuk oldu. 'Kendinden küçük bir adamla beraber olur musun?' sorusuna yanıt veren Nurseli İdiz, 'Kendimden küçük bir adamla beraber olurum. 45-50 yaşında olabilir.' dedi. Evlilik hakkında konuşan İdiz, 'Evlilik bu saatten sonra çok zor geliyor. Çok başka bir şey olması lazım. Evlenirsem evimizin ayrı olmasını isterim.' ifadelerini kullandı.

Ünlü oyuncu Nurseli İdiz, Star TV'de ekrana getirilen Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programına konuk oldu ve çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Özgür Aras'ın kendisine yıllar önce söyledikleri nedeniyle tazminat davası açtığını ifade eden İdil can sıkıcı konuların kapatılmasını rica etti ve evlilikle ilgili soruları yanıtladı.

'EVLENİRSEM EVİMİZİN AYRI OLMASINI İSTERİM'

Ünlü oyuncu Nursel İdiz, kendisine yöneltilen 'Kendinden küçük bir adamla beraber olur musun?' sorusuna şu yanıtı verdi:

'Kendimden küçük bir adamla beraber olurum. 45-50 yaşında olabilir 9 yaş falan küçük. Evler ayrı olsun da görüşülelim gidelim gelelim, seyahat yapalım. Evlilik bu saatten sonra çok zor geliyor. Çok başka bir şey olması lazım. Evlenirsem evimizin ayrı olmasını isterim.'

NURSELİ İDİZ VE ÖZGÜR ARAS ARASINDA NELER OLDU?

Yıllar önce Nurseli İdiz ile menajeri Özgür Aras, küçük bir konu yüzünden tartışmış ve bir daha bir araya gelmemişlerdi. 2016 yılında Nurseli İdiz ile neden küstüğünü anlatan Aras, Nurseli İdiz'in gereksiz yere sinirlendiği bir olay için kendisini telefonla arayıp ağıza alınamayacak sözler sarf ettiğini o günlerde büyük bir rahatsızlık geçiren annesi için "Ölsün inşallah, gebersin" gibi beddualarda bulunduğunu ilk kez açıklayan Özgür Aras, "bu sebepten dolayı kendisiyle hem iş hem de dostluk anlamında ilişkimi tamamen kestim ve kendisinden de nefret ediyorum" açıklamasında bulunmuştu.

<p>Libya Başbakanı Dibeybe, 5 başbakan yardımcısı ve 14 bakanı ile Türkiye'ye geldi. Abdulhamid Dibe

Libya'nın kritik ziyareti dünyada nasıl yankı buldu?

Eski başbakanlardan Yıldırım Akbulut hayatını kaybetti

Erzurum'un asırlık camilerinde Kovid-19 nedeniyle ramazan buruk geçiyor

Bakan Çavuşoğlu, NATO Konseyi Toplantısı'na katılmak üzere Brüksel'e geldi