• $8,1482
  • €9,7389
  • 453.828
  • 1375.91
03 Nisan 2021 Cumartesi 11:26 | Son Güncelleme:

Nurgül Yeşilçay'dan bomba itiraf: "Utanç verici ama işe yarıyor"

Nurgül Yeşilçay'dan bomba itiraf: "Utanç verici ama işe yarıyor"

Youtube'da "İbrahim Selim ile Bu Gece" programına konuk olarak katılan Nurgül Yeşilçay, çarpıcı açıklamalarda bulundu. Oyuncu olmak için evden kaçtığını belirten Yeşilçay, aşk hayatına dair de dikkat çeken açıklamalar yaptı.

"İbrahim Selim ile Bu Gece" programına katılan oyuncu Nurgül Yeşilçay aşk hayatına yönelik bilinmeyenleri anlattı. Yeşilçay, "Birini etkilemek istediğim zaman ses tonumu değiştirir, dudaklarımı büzerek konuşurum. Utanç verici ama işe yarıyor." dedi.

Ünlü oyuncu Nurgül Yeşilçay, İbrahim Selim'in programında samimi itiraflarda bulundu.

Oyuncu olmasını ailesi istemediği için İzmir'deki evlerinden kaçtığını söyleyen Yeşilçay, annesinin hep "Aşkın peşinden git, kendi ayaklarının üzerinde dur" diye öğüt verdiğini belirtip "Hayır, kadın kendi ayaklarının üzerinde durmasın. Ayrıca aşkımın peşinden gittim de ne oldu." dedi.

45 yaşındaki oyuncu, yapımcı Necati Kocabay ile 3 yıllık aşkına dair de "İlişkide ipleri karşı tarafa vermemek lazım. Özellikle başlangıçta." şeklinde konuştu.

"UTANÇ VERİCİ AMA İŞE YARIYOR"

Aşk hayatına dair bugüne dek kimsenin duymadığı detayları dile getiren başarılı oyuncu, "Birini etkilemek istediğim zaman ses tonumu değiştirir, dudaklarımı büzerek konuşurum. Utanç verici ama işe yarıyor." ifadelerini kullandı.

<p>Peki, kod 29 olarak bilinen fedih kodunun kaldırılması ne  anlam ifade ediyor? Çalışma hayatından

Kod 29'un kaldırılması ne anlam ifade ediyor?

Sahur sofranızda bunlar olsun!

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Libya Başbakanı Dibeybe'yi resmi törenle karşıladı.

Düzce'de denizin bir kısmı kahverengiye dönüştü