• $ 5,7719
  • € 6,3566
  • 271.229
  • 104828
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Nur Ertürk'ün şaşırtan değişimi! '20 kilo verdim'

Kanal D ekranlarında yayınlanan 2.Sayfa programına şarkıcı Nur Ertürk konuk oldu. Mide botoksu yaptırdığını söyleyen Ertük, ‘20 kilo verdim’ dedi.

İşte Nur Ertürk'ün açıklamalarından satır başları...

Mide botoksu yaptırdım. Son günlerde trend oldu. Ben yemeği çok seviyorum ve sürekli rejim yapıyordum. Ama yemeğe dayanamadığım için sürekli rejimimi bozuyordum. 80 kilo olduğum dönemler oldu. Buna bir çözüm bulmam gerekiyordu, ameliyat olmaya kesinlikle karşıydım. Eğer obezite değilse bir insan ameliyat olamamalı. Çünkü son derece vahim olaylar yaşandı mide ameliyatlarıyla ilgili… Sonra araştırma yaptım, mide botoksunu buldum. Doktora başvurdum, yüze yapılan botoks gibi. Mide kasına yapılıyor, iştah merkezi kapatılıyor. Mesela bir simit bile yeseniz sizi tok tutuyor, çünkü hazım süresini uzuyor. 6 ayda bir yenilemek gerekiyor. İki doz halinde yapılıyor. Tabii hastanın verdiği tepki de önemli.Bu sistemi bir düzene oturtmak lazım, öyle her zaman yapmamak lazım. Doktor kontrolünde yapılmalı. Ben toplam 20 kilo verdim.Bu işlem sedasyonla uyutuyor, 10 dakika hiçbir şey anlamıyorsun… Endoskopi aletiyle mideye giriyor ve işlemi yapıyor. 10 dakika sürüyor sadece. Çok maliyetli bir şey de değil. Eğer iki doz alacaksanız 4 ile 8 bin TL arası tutuyor. Sakın ama sakın merdiven altı yerlerde yaptırmayın. Hastane ortamında yapılan bir işlem bu, hayatınızı tehlikeye atmayın.

NUR ERTÜRK KİMDİR?

9 çocuklu bir ailenin en küçüğü olan Nur Ertürk, 1968 tarihinde dünyaya geldi. Çocukluğu İstanbul Maltepe’de geçti. Ankara Gazi Üniversitesi’ni kazandı ancak ailesi şehir dışında okumasını istemediği için gidemedi. Ömer Şan ve Bilge Şan’dan müzik eğitimi aldıktan sonra Nur Ertürk, “İlvanlım” türküsüyle kariyerine adım attı. Müzik kariyerinin yanı sıra sunuculukta da kendisini deneyimleyen Nur Ertürk, kendi ismini taşıyan bir program sundu. 1992 yılında bir iş adamıyla nikah masasına oturan sanatçının Mert Can adında bir oğlu var.


Lübnan´daki Gösterilere ´Diriliş Ertuğrul´ Müziği Damga Vurdu

İşsizlik maaşı için şart koşulan 120 günlük 'prim ödeyerek sürekli çalışma' maddesi değiştiriliyor

Kürsüye çıktı ve ilk sözleri bu oldu! Kendini başkan ilan etti

DAEŞ'in hücre evinden oklarına patlayıcı yerleştirilen 'arbalet' silah çıktı