• $8,4682
  • €10,2953
  • 501.032
  • 1441.33
28 Nisan 2021 Çarşamba 13:16 | Son Güncelleme:

Nükhet Duru'dan Duru Olmak belgeseliyle ilgili konuştu: Dolandırılmak istendim

Nükhet Duru'dan Duru Olmak belgeseliyle ilgili konuştu: Dolandırılmak istendim

Nükhet Duru, albümünün hazırlık aşamasının yer aldığı Duru Olmak belgeseli nedeniyle davalık oldu. Önceki gün alışveriş yaparken görüntülene ünlü şarkıcı Nükhet Duru, Duru Olmak belgeselinin dava süreciyle ilgili 'Hak yerini bulacak. Bunu zevkle açıklayacağım. Konu dolandırıcılık. Dolandırılmak istendim' dedi.

Ünlü şarkıcı Nükhet Duru, koronavirüs nedeniyle Bodrum'a yerleşerek hayatını orada sürdürmeye kara verdi. Önceki gün, görüntülenen Duru, İstanbul'daki işlerini halletmek için geldiğini ifade ederek 'Evde, stüdyoda steril ortamlarda müzik yapmaya çalışıyoruz. Onun dışında kitap okuyorum. Yeni çalışmaların projelerini oluşturuyoruz. Televizyon seyrediyorum. Spor yapıp sağlığıma dikkat etmeye çalışıyorum.' dedi.

Aşı markasının kendisi için önemli olmadığını belirten Duru, 'Bu işe o kadar kafasını takanlardan değilim. Daha tevekkel davranıyorum. Önemli olan aşıyı ciddiye almak ve olmak. Bu yüzden de ne çıktıysa bana gittim oldum. Gerekirse gider üçüncüyü de olurum' ifadelerini kullandı.

Nükhet Duru, Duru Olmak belgeselinin yönetmeni Mu Tunç ve müzisyen abisi Orkun Tunç'a izinsiz kullandıkları gerekçesi ile dava açmıştı. Mu Tunç ile abisi, 10 bin dolar maddi, 400 bin lira da manevi tazminat istemiyle dava açmıştı.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Nükhet Duru kendisine yöneltilen 'Mahkeme şu anda ne durumda ve size göre anlaşmazlık ne?' sorusuna şu yanıtı verdi: 'Onunla ilgili dava devam ediyor. Hak yerini bulacak. Bunu zevkle açıklayacağım. Konu dolandırıcılık. Dolandırılmak istendim'

<h3 class=''><span>İsrail terörüne dur demek için şimdiye kadar 20'den fazla ülkeyle görüşen Başkan

Yoğun diplomasi sonuç verdi: Başkan Erdoğan'ın çabalarıyla İİT toplanıyor

Yer siyah, gök beyaz; şampiyon Beşiktaş!

Filistinlilerin evleri yerle bir oldu

Milli Eğitim Bakanı Selçuk, emekli öğretmenlerle çevrim içi bayramlaştı