• $ 6,861
  • € 7,8202
  • 397.094
  • 118808
Haber Hattı
Haber hattı
0530 708 54 54
Bip""/
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat
10 Ekim 2019 Perşembe 17:20 | Son Güncelleme:

Ezhel'den tepki çeken 'Barış Pınarı Harekatı' paylaşımı!

'Barış Pınarı Harekatı', terör örgütleri PKK/YPG ve DEAŞ'a karşı dün saat 16.00 itibarıyla başladı. Operasyona ünlüler camiasından da büyük destek geldi.

Son dönemde adından sıkça söz ettiren ünlü rapçi Ezhel'in son yaptığı paylaşım ise tepkilere neden oldu. Rapçi Murda ile birlikte seslendirdiği "Aya" isimli şarkısıyla kısa sürede dinlenme rekoru kıran Ezhel, Türkiye'nin Barış Pınarı Harekatı'nı konuştuğu anlarda yaptığı paylaşımla sosyal medya kullanıcılarını kızdırdı.

'GEL SAVAŞMA' DEYİNCE...

Ezhel, Instastory'den 'Aya' şarkısının "Gel savaşma, sevişelim tüm gün canla başla" sözlerini paylaştı. Rapçinin paylaşımını gören bazı sosyal medya kullanıcıları, "Bütün Ezhel şarkılarını kaldırdım" ve "Hala Ezhel fanı olan var" şeklinde tweetler attı. Ezhel paylaşımı, kısa sürede Twitter'da da gündem oldu.

NORM ENDER'E DESTEK YAĞDI

Öte yandan bir diğer ünlü rapçi Norm Ender'in paylaşımına da Ezhel'in aksine destek yapdı. Rapçi paylaşımında, "#BarışPınarıHarekatı'nda yiğitlerimize başarılar, ailelerine metanet dilerim. Ordumuz yürüdüğü zaman hemen savaşa hayır yazanlar, keşke terör örgütleri eylem yaparken, emperyalistler ülkemizi tehdit ederken böyle duyarlar gösterebilse! Biz savaşı değil, ülkemizi seviyoruz" dedi.

Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş Millet Camisi'nde sela okudu

Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş Millet Camisi'nde sela okudu

Denizli'de uyuşturucu satıcılarına 'şafak' operasyonu: 20 g�

Denizli'de uyuşturucu satıcılarına ''şafak'' operasyonu: 20 gözaltı

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü'nden kareler

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü'nden kareler

BİM 17 Temmuz 2020 aktüel ürünler kataloğu burada!

BİM 17 Temmuz 2020 aktüel ürünler kataloğu burada!