• $8,4705
  • €10,2921
  • 501.151
  • 1441.33
19 Nisan 2021 Pazartesi 13:19 | Son Güncelleme:

'Nisa'yı seviyor musun?' sorusuna Barış Murat Yağcı'dan dikkat çeken cevap

'Nisa'yı seviyor musun"' sorusuna Barış Murat Yağcı'dan dikkat çeken cevap

Survivor 2020 yarışmasında tanışan ve final yapmasının ardından yeni bir aşka yelken açan Nisa Bölükbaşı ve Barış Murat Yağcı ilişkilerini doludizgin yaşamaya devam ediyor. Takipçileri ile soru-cevap etkinliği düzenleyen Barış Murat Yağcı, 'Nisa ablayı seviyor musun? Nisa'yı nasıl sevdiğini bize fotoğrafla gösterir misiniz?' sorusuna fotoğrafla yanıt verdi.

Survivor yarışmasının final yapmasının ardından ilişki yaşamaya başlayan Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı, hayranları tarafından yakın markaja alınmış durumda.

Ünlü fitness modeli Jen Selter'ın fotoğraflarının altına attığı yorumlarla gündem olan Barış Murat Yağcı, konuya ilişkin sessiz kalırken Instagram üzerinden takipçileri ile soru-cevap etkinliği düzenledi.

Barış Murat Yağcı, bir takipçisinin kendisine yönelttiği 'Nisa ablayı seviyor musun? Nisa'yı nasıl sevdiğini bize fotoğrafla gösterir misiniz?' sorusuna spor yaptıkları esnada çekilmiş bir fotoğrafı paylaşarak yanıt verdi.

Yağcı'nın paylaşımının ardından hayranlar 'Size nazar değmesin' ve 'Birbirinize hep böyle aşk dolu bakın' gibi yorumlarda bulundu.

<p>Irak kuzeyinde devam eden Pençe-Şimşek ve Pençe-Yıldırım operasyonları ile arama-tarama faaliyetl

Irak'ın kuzeyinde 2 odalı terör mağarası imha edildi

Yer siyah, gök beyaz; şampiyon Beşiktaş!

Filistinlilerin evleri yerle bir oldu

Milli Eğitim Bakanı Selçuk, emekli öğretmenlerle çevrim içi bayramlaştı