• $9,5126
  • €11,0698
  • 546.396
  • 1515.27
31 Mayıs 2021 Pazartesi 23:02 | Son Güncelleme:

Nilüfer'in doğum günü! Instagram'da paylaştı, son hali şaşırttı

Nilüfer'in doğum günü! Instagram'da paylaştı, son hali şaşırttı

Usta sanatçı Nilüfer sosyal medya hesabından paylaştığı video ile çok konuşuldu. Doğum günü olan ünlü sanatçının gelen tebrikler için Instagram hesabından yayınladığı videosundaki son hali görenleri şaşırttı.

Türk pop müziğinin usta ismi Nilüfer'in sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım magazin gündeminde çok konuşuldu. 31 Mayıs 1955 doğumlu ünlü sanatçı, doğum gününü kutlayan sevenleri için sosyal medya hesabından bir video yayınladı.

Takipçilerinin doğum günü kutlamalarına çektiği video ile karşılık veren Nilüfer'in son görüntüsü dikkat çekti. Ünlü isim "Bir yılı daha devirdik. En büyük dileğim sağlık ve huzurla sevdiklerimle ve siz sevenlerimle geçmesi bu ömrün. Daha kıymetli ne olabilir ki" notuyla sevenlerine karşılık verdi.

Sosyal medya paylaşımları ve açıklamalarıyla magazin gündeminden düşmeyen Nilüfer'in videosunda hafif makyajı, kırmızı ruju ve de sade görüntüsü ise çok beğenildi. Son hali ile sosyal medyada dikkat çeken ve kilo da aldığı gözlenen Nilüfer'in video paylaşımı şu şekilde oldu:

Usta sanatçı Nilüfer, aşı olduğu anları sosyal medya hesabından paylaşmıştı.

<p>Almanya'da önemli bir ilk yaşandı. Türk  kökenli bir milletvekili, ilk kez federal mecliste başka

Federal meclise Türk başkanvekili

Türkiye'ye has uçak! Motoru dursa bile uçuyor

Çorum'da anne ile kızı aynı üniversitede eğitim görüyor

Kayseri'de Geç Roma-Erken Bizans dönemine ait mozaikli yapı bulundu