• $7,9858
  • €9,5089
  • 465.215
  • 1329.8
14 Kasım 2020 Cumartesi 19:08 | Son Güncelleme:

Kırmızı Oda Meliha'nın kızı Melek kim? Nilsu Yılmaz kimdir, kaç yaşında nereli?

Kırmızı Oda Meliha'nın kızı Melek kim" Nilsu Yılmaz kimdir, kaç yaşında nereli"

Melek karakteriyle dikkat çeken Kırmızı Oda dizisi oyuncularından Nilsu Yılmaz hayat hikayesi merak konusu oldu. Kırmızı Oda'nın son bölümünde yangında öldüğü sanılan Melek karakterini oynayan Nilsu Yılmaz diziden ayrılım ayrılmayacağı konuşurken, dizide doktor hanımla tekrar görüşmek istemesi izleyicileri şaşırttı. Peki Nilsu Yılmaz kimdir, kaç yaşında nereli? Kırmızı Oda Meliha'nın kızı Melek kim?


Melek karakterinin hikayesi Kırmızı Oda dizisinde seyirciyi ekrana kilitledi.  Diziye damga vuran Meliha'nın kızı olan Melek'in ölmediği dizide ortaya çıktı. Meliha kızı Melek'in çıkan yangında yaşamını yitirdiğini biliniyordu. Kırmızı Oda'nın geçen hafta yayınlanan bölümünde Melek'in hayatını kaybetmediği ekranlara gelmesi seyirciyi şaşırttı. Kırmızı Oda'nın dikkat çeken karakterleri arasında yer alan Melek'i canlandıran Nilsu Yılmaz kimdir, kaç yaşında nereli soruların yanıtları haberimizde.  

KIRMIZI ODA MELEK'İN HİKAYESİ...

Kırmızı Oda dizisinin geçtiğimiz bölümlerinde Meliha kızı Melek'in çıkan bir yangın yaşamını yitirdiğini anlatmıştı. Hayatını kaybetmeyen Melek, geçen bölümde hikayesini anlattı. Melek, evlerinde yangın çıktığı gece bir arkadaşı ile dışarıda olduğunu dizide anlattı. Yangını gören Melek, tekrar evine dönmemiş ve ailesinden gizli kendisine yeni bir hayat kurmuştur.

NİLSU YILMAZ KİMDİR?

Nilsu Yılmaz, Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümünde eğitim aldı. Nilsu Yılmaz daha önce Ufak tefek Cinayetler, 20 Dakika ve Davetsiz Misafir'de rol aldı.

Bir süredir Kırmızı Oda dizisinde oynayan Nilsu Yılmaz'ın 18 yaşında ve İzmirli olduğu biliniyor.

Pera Güzel Sanatlar Lisesi'nde tiyatro bölümünden mezun olan Nilsu Yılmaz eğitimine Mimar Sinan Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Ana Sanat Dalı'nda devam ediyor.

1,77 cm boyunda ve 50 kilo olan Nilsu Yılmaz'ın daha önce Ufak Tefek Cinayetler, 20 Dakika, Davetsiz Misafir, Payitaht Abdülhamid, Aşk Tesadüfleri Sever gibi yapımlarda rol almıştır.

<p class='MsoNormal'>Azerbaycan ile Ermenistan arasında Rusya'nın ara buluculuğunda imzalanan  ateşk

Azerbaycan ordusu Kelbecer'de... İşte bölgedeki son gelişmeler

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

İstanbul Boğazı'nı denizanaları bastı

Dünyanın en pahalı şehirleri belli oldu!