• $ 6,1474
  • € 6,6897
  • 324.991
  • 114365
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Nilgün Bodur kimdir, kaç yaşında? Eser Yenenler Show konuğu Nilgün Bodur nereli, kitapları nedir?

Nilgün Bodur kimdir, kaç yaşında sorusu araştırılıyor. Nilgün Bodur’un eğitimi, kitapları merak ediliyor. Haluk Levent, Nilgün Bodur ve Kafalar'ın konuk olacağı Eser Yenenler Show TV 8 ekranlarında yayınlanıyor. Eser Yenenler Show her hafta Çarşamba günleri izleyici karşısına çıkıyor. Program saat 23.15’te başlıyor. Nilgün Bodur 19 Kasım 1974 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmişti. 12 yaşında kek satarak Avusturya Lisesi’nde okumuştur. "Sıradaki Teşekkürüm Bana Yanlış Yapanlara", "Sen Gittin Ya Ben Çok Güzelleştim" adlı iki kitabı yayınlanmıştır. 20 yıl boyunca dünya markaları için kurumsal iletişim yöneticiliği görevinde bulunmuştur. Hayatı boyunca kurumsal iletişim sektöründe faaliyet gösteren Nilgün Bodur, kendi mesleğinde de bilinen biridir. Kitaplarında bulunan sözler sıkça sosyal medyada paylaşılmaktadır. Geçtiğimiz günlerde ilk baskısında büyük başarı yakalayan Nilgün Bodur'un kitabında intihal yaptığı iddiası ile sosyal medyada sıkça konuşulmuştur. Nilgün Bodur, son kitabında İkinci Dünya Savaşı'nda toplama kamplarında öldürülmüş olan Anne Frank'a ait bir sözü kaynak göstermeden kullandığı iddia edilmişti. Bodur sosyal medya hesabından konu ile ilgili yaptığı açıklamada, “Hakkımda çıkan intihal iddiaları üzerine bir açıklama yapmak istedim. Kitabım aforizmalarla, atasözleri ve deyimlerle bezeli. Anonim olduğunu sandığım bir sözü uzun bir yazının içinde kullandım ve başlık olarak editörüm o cümleyi seçmiş ve tüm başlıkların altında ismim ve kitabın ismi yazıyor” cümlelerine yer vermişti.

Nilgün Bodur kimdir, kaç yaşında soruları merak ediliyor. Nilgün Bodur’un eğitimi ve kitapları araştırılıyor. . Nilgün Bodur 19 Kasım 1974 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmişti. 12 yaşında kek satarak Avusturya Lisesi’nde okumuştur. "Sıradaki Teşekkürüm Bana Yanlış Yapanlara", "Sen Gittin Ya Ben Çok Güzelleştim" adlı iki kitabı yayınlanmıştır. 20 yıl boyunca dünya markaları için kurumsal iletişim yöneticiliği görevinde bulunmuştur. Hayatı boyunca kurumsal iletişim sektöründe faaliyet gösteren Nilgün Bodur, kendi mesleğinde de bilinen biridir. Kitaplarında bulunan sözler sıkça sosyal medyada paylaşılmaktadır. Geçtiğimiz günlerde ilk baskısında büyük başarı yakalayan Nilgün Bodur'un kitabında intihal yaptığı iddiası ile sosyal medyada sıkça konuşulmuştu. Bodur sosyal medya hesabından konu ile ilgili yaptığı açıklamada, “Hakkımda çıkan intihal iddiaları üzerine bir açıklama yapmak istedim. Kitabım aforizmalarla, atasözleri ve deyimlerle bezeli. Anonim olduğunu sandığım bir sözü uzun bir yazının içinde kullandım ve başlık olarak editörüm o cümleyi seçmiş ve tüm başlıkların altında ismim ve kitabın ismi yazıyor” cümlelerine yer vermişti.

NİLGÜN BODUR KİMDİR?

19 Kasım 1974 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. 12 yaşında kek satarak Avusturya Lisesi’nde okudu. "Sıradaki Teşekkürüm Bana Yanlış Yapanlara", "Sen Gittin Ya Ben Çok Güzelleştim" adlı iki kitabı bulunuyor. 20 yıl boyunca dünya markaları için kurumsal iletişim yöneticiliği yaptı. Hayatı boyunca kurumsal iletişim sektöründe faaliyet gösteren Nilgün Bodur, kendi mesleğinde de bilinen biri.

Nilgün Bodur, Hürriyet'ten Gülben Ergen'e verdiği röportajda, "Nilgün Bodur kimdir?" sorusuna şu yanıtı veriyor;

"20 yıl boyunca dünya markaları için kurumsal iletişim yöneticiliği yaptım. Hayatım kurumsal iletişimdi. Bir markayı parlatmak, cilalamak, satışını artırmak, 360 derece yani... Sosyal medyasından halkla ilişkilerine kadar her şeyini yürütüyordum. Kendi mesleğimde de bilinen biriydim. Sabah 5’te kalk, gece 11’de gel şeklinde inanılmaz yoğun bir tempom vardı. Hayat benim için çok değerli. Bir gün “Ben 40 yaşına gelince bu işleri bırakacağım. Allah bana bir kapı açsın” dedim. Ve ben bir ara boşandım. Bahçeşehir’de 20’nci katta oturuyordum. Boşandığımda kıştı. Kış aylarında boşanmamak gerekiyor. Çok sıkıcı. Ayrıldığım eşim kanserdi. 5 sene tedavisi sürdü. O kanserken ben ona sağlıklı yemekler yapıyordum. Ama her şeyi sadece onun için yapıyordum."


<p>AA muhabirinin aldığı bilgiye göre, terör örgütü PKK/KCK-PYD/YPG'de faaliyet gösteren örgüt mensu

Teslim olan PKK'lı terörist anlattı: Bu videoyu izleyin...

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Evlat bekleyişinde 176'ıncı gün! İşte Diyarbakır Anneleri...

Demet Akalın, Okan Kurt ile yeniden evlenecek mi? '13 aydır yalnız yatıyorum'