• $7,9701
  • €9,4633
  • 487.203
  • 1190.63
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
29 Temmuz 2020 Çarşamba 09:21 | Son Güncelleme:

Netflix Fatma ne zaman başlıyor? Fatma dizisi konusu ne, oyuncu kadrosunda kimler var?

Netflix Fatma ne zaman başlıyor" Fatma dizisi konusu ne, oyuncu kadrosunda kimler var"

Netflix Fatma dizisi için heyecanlı bekleyiş başladı. Çekimlerine başlanan Netflix Türkiye yapımı dizisi Fatma'nın senaryosunu Özgür Önürme'ye ait. Yönetmen koltuğunda Özer Feyzioğlu'nun oturduğu Fatma dizisinin yapımcılığını ise Başak Abacıgil üstleniyor.

Netflix, Türkiye yapımı dizisi Fatma'nın çekimlerine başladı. Senaryosunu Özgür Önürme'nin kaleme aldığı Fatma dizisinde yönetmen koltuğunda ise Özer Feyzioğlu oturuyor. Dizinin yapımcılığını Başak Abacıgil üstleniyor. İzleyiciler Burcu Biricik'in başrol oynadığı Fatma dizisinin ne zaman başlayacağını araştırıyor...

NETFLİX FATMA NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Netflix Fatma dizisin çekimleri başladı. Dizinin ilk bölümünün ne zaman yayınlanacağı henüz belli değil. Belli olduktan sonra haberimiz içerisine eklenecektir.

NETFLİX FATMA OYUNCULARI KİMLER?

Burcu Biricik'in başrol oynadığı dizide diğer oyuncu kadrosu belli olduktan sonra haberimiz içerisine eklenecektir.

NETFLİX FATMA KONUSU NEDİR?

Fatma (35) sıradan bir temizlikçidir. Kocası Zafer hapisten çıktıktan bir süre sonra ortadan kaybolur. Zafer’i aramaya koyulan Fatma ise bu sırada beklenmedik bir cinayet işler. Zafer’in karanlık bağlantılarının bu cinayeti öğrenmesiyle, Fatma’nın hayatta kalmak için öldürmeye devam etmekten başka çaresi kalmaz. Bu durum, Fatma için bugüne kadar yaşadığı her şeyin intikamını alabileceği bir ritüel hâline gelir. Fatma artık bir yandan koca dünyaya sığdıramadığı masum oğlunun öcünü almak isteyen bir anne, diğer yandan işlediği her cinayette kimsenin kendisinden şüphelenmediği bir “temizlikçi kadın” olarak hayata devam eder ve kocasını aramaya başlar.

Editör: Eda Cabul <a href='#0' class=''>eda.cabul@turkmedya.com.tr</a>

İyi Parti yol ayrımında mı?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Adana'da kavurucu sıcaklar geri geldi termometreler 45 dereceyi gösterdi

Tarihi dizi ve filmler kılıç satışlarını yüzde 500 artırdı