• $8,544
  • €10,3689
  • 512.943
  • 1443.4
09 Haziran 2021 Çarşamba 07:00 | Son Güncelleme:

Neslihan Atagül-Kadir Doğulu çifti Ege'de kamp kuracak

Neslihan Atagül-Kadir Doğulu çifti Ege'de kamp kuracak
- RECEP ASLAN

Lüks oteller yerine doğal hayatı tercih eden Neslihan Atagül ile Kadir Doğulu, tatil rotalarını çizdi. Çift, eylül ayında Çanakkale'den başlayıp Fethiye'de son bulacak karavanlı kamp hayatıyla yeni bir maceraya atılacak.

Oyuncu Neslihan Atagül ile Kadir Doğulu, karavanlarıyla yeni yerler keşfetmeye devam ediyor. Yeni aldıkları motorlu karavanlarını ev konforuyla dizayn ettiren çift, bu yıl rotalarını Ege'ye çevirecek. Daha önce karavanlarıyla Yunanistan'a gitmek istediklerini söyleyen çift, koronavirüs nedeniyle yurtdışı tatilini bir süreliğine ertelemek zorunda kaldı. Kadir Doğulu'nun da 'Aşkın Tarifi' adlı diziye başlaması üzerine ikili, tatil tarihlerini eylül ayı olarak belirledi. Çanakkale'den yola çıkıp Fethiye'de son bulacak bir kamp rotası belirleyen ikili, ıssız koylarda denizin ve güneşin keyfini çıkaracak. Kadir Doğulu karavan ve kamp macerasının küçük yaşlarda edindiği alışkanlıklarla başladığını söylemişti.

Türkiye'nin birçok yerini çekme karavanlarıyla dolaşan Doğulu çifti, daha konforlu ve rahat bir tatil için geçen yıl yeni bir karavan almıştı. Motorlu karavanı için 150 bin TL ödeyen Kadir Doğulu, dekorasyonu için de 300 bin TL harcamıştı.

<p><strong>Milli İstihbarat Teşkilatı (MİT), DEAŞ'ın sözde 'Türkiye vilayeti  sorumlusu' Kasım Gü

MİT'ten kritik operasyon! DEAŞ'ın sözde 'Türkiye vilayeti sorumlusu' yakalandı

Müsilaj kabusu geri döndü: Caddebostan sahilinde yoğunluğu arttı

''Türk Yıldızları'' Amasya semalarında selamlama uçuşu yaptı

Bergüzar Korel ve Halit Ergenç'in kızı olacak