• $7,3982
  • €8,9572
  • 437.931
  • 1467
29 Aralık 2020 Salı 21:43 | Son Güncelleme:

Neşeli Hayat konusu nedir, oyuncuları arasında kimler var? Neşeli Hayat nerede çekildi?

Neşeli Hayat konusu nedir, oyuncuları arasında kimler var" Neşeli Hayat nerede çekildi"

Bu akşam saat 20:00'da Star Tv'de ekrana gelecek olan Neşeli Hayat filmine dair araştırmalar hız kazandı. Neşeli Hayat nerede çekildi? Neşeli Hayat konusu ne, oyuncuları kimler? gibi soruların yanıtları merak konusu oldu. Yılmaz Erdoğan'ın yönetmenliğini yaptığı Neşeli Hayat filmi izleyicisine keyifli dakikalar yaşatacak. İşte tüm merak edilenler...

Neşeli Hayat filmi bu akşam saat 20:00'da Star Tv'de izleyicisi ile buluşacak. Noel Baba kılığında bir oyuncakçıda işe giren borç batağındaki Rıza’nın umut dolu öyküsünü anlatan Neşeli Hayat, hem hüzünlendiriyor hem güldürüyor. Peki, Neşeli Hayat nerede çekildi? Neşeli Hayat konusu ne, oyuncuları kimler? İşte tüm detaylar...

NEŞELİ HAYAT NEREDE ÇEKİLDİ?

Neşeli Hayat, kış aylarında İstinye Park ve Reşitpaşa mahallesi ile İstanbul’un çeşitli mekânlarında çekildi.

NEŞELİ HAYAT KONUSU NE?

Noel babanın ne olduğunu bilmeyen bir noel babanın hikâyesini anlatmaktadır. Neşeli bir hayata sahip olmak için uğraşan küçük bir ailenin dramını anlatıyor.

Rıza Şenyurt krismıs mevsiminin dünyadaki en sorunlu Noel babasıdır... Bir kere noel babanın tam olarak ne olduğunu bilmemektedir! Sırtında dünyanın yükünü taşıyan Noel Baba Rıza Şenyurt işi sonunda öğrenir: Hayat dediğimiz şey, çocukların inandığı yalanlardan daha gerçek değildir!

NEŞELİ HAYAT OYUNCULARI KİMLER?

Neşeli Hayat filminin oyuncu kadrosunda; Yılmaz Erdoğan, Büşra Pekin, Ersin Korkut, Sinan Bengier ve Rıza Akın yer alıyor. 

<h3>Başkan Erdoğan’dan CHP’ye erken seçim yanıtı</h3><p>“2023’E KADAR BEK

27 Ocak 2021 Güncel Haberler

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Aizanoi Antik Kenti'nde ''Roma'nın sikke koleksiyonu'' bulundu

Define için 45 metre tünel kazmışlar! Suç üstü yakalandılar