• $7,4189
  • €9,0489
  • 441.796
  • 1542.45
24 Aralık 2020 Perşembe 09:49 | Son Güncelleme:

Necati Şaşmaz Kurtlar Vadisi müjdesini duyurdu! Polat Alemdar efsanesi yeniden başlıyor

Necati Şaşmaz Kurtlar Vadisi müjdesini duyurdu! Polat Alemdar efsanesi yeniden başlıyor

Uzun bir aradan sonra ekranlara dönmeye hazırlanan Kurtlar Vadisi dizisi hakkında hayranlarını mutlu edecek bir haber geldi. 7'de 70'e herkesi ekran başına kilitleyen Kurtlar Vadisi dizisi hakkında yaşanan yeni gelişme dizi severleri heyecanlandırdı. Kurtlar Vadisi Kaos ne zaman başlayacak? Kurtlar Vadisi Kaos hangi kanalda yayınlanacak? sorularının yanıtı haberimizin detayında...

Bir dönemin reyting rekorları kıran her yaş grubundan insanı ekran başına kilitleyen yapımlarından olan Kurtlar Vadisi hayranlarını sevindirecek bir haber verildi. Kurtlar Vadisi'nin Polat'ı Necati Şaşmaz dizinin 2021 yılında ekranlara dönmeye hazırlandığını duyurdu. Kurtlar Vadisi Kaos dizisinin ilerleyen günlerde fragmanının yayınlanması bekleniyor.

Kurtlar Vadisi'nin Polat Alemdar'ı Necati Şaşmaz dizi hakkında yaptığı açıklamalar ile hayranlarını sevindiren açıklamalara imzasını attı. Necati Şaşmaz, televizyon ekranlarında Kurtlar Vadisi dizisinin eski bölümlerinin yoğun bir ilgiyle izlenmesi üzerine yeni bölüm müjdesini de verdi. Kurtlar Vadisi'nin yeni bölümlerinin geleceğinin müjdesinin verilmesi üzerine hayranları büyük mutluluk yaşadı ve sosyal medyanın gündemine oturdu.

Kurtlar Vadisi Kaos Show TV ekranlarında yayın hayatına başlayacak. Kurtlar Vadisi Kaos hakkında verilen yeni habere göre dizinin fragmanının ilerleyen günlerde izleyicilerin karşısına çıkacağı oldu. Dizinin hayranları detayları araştırmaya başlarken Kurtlar Vadisi Kaos dizisinin 2021 yılının Şubat ayında yayınlanacağı da öğrenildi. Necati Şaşmaz'ın yaptığı bir diğer açıklamaya göre dizinin senaryosuda yazılmaya başlandı.

<p>Dünyanın pek çok yerinde şehir yönetimleri marka olabilmek için birbirleriyle yarışıyor. Gastrono

Taşradan Türkiye'ye açılan bir edebiyat penceresi: İkindi Yazıları...

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Kilo vermek için iştah kapatan besinler

En kötü yıl gerçekten 2020 mi? Bilim insanları, 536 yılına işaret ediyor